
Kia EV5 - GT-PlusLine 81.4 kWh | TREKHAAK | LEDER | NAVI | GLASDAK | ELEKTR KLEP | ALL SEASONS | 101
Algemeen
| Prijs | € 49.940 |
| Bouwjaar | Maart 2026 |
| Kilometerstand | 1.013 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 maart 2030 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KDD-83-H |
| Datum deel 1 | 31-03-2026 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Ieg |
| Gewicht | 1992 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Typenummer: X9W5ZHZ7ZHH236
Technische informatie
Koppel: 295 Nm
Aandrijving
Actieradius: 505 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.580 kg
Afmetingen (LxB): 461 x 188 cm
Wielbasis: 275 cm
Accu
Accu: 81 kWh, Conditie: 100%
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 8 uur en 30 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 30 minuten
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 17,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 271 - € 296 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking voor onderhoud
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Certified Used (€ 995 meerprijs):
- 7 jaar garantie vanaf datum deel 1
- Onderhoudsbeurt
- Minimaal 6 maanden APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Volle tank brandstof
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); Certified Used; Nieuwe APK
- Servicepakket Plus Elektrisch (€ 995 meerprijs):
- Uitgebreid rapport capaciteit accupakket
- Onderhoudsbeurt
- Minimaal 6 maanden APK
- Vloeistoffen bijgevuld
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking voor onderhoud
- Pechhulp
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterbank verwarmd
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- elektrisch glazen panorama-dak
- full-LED koplampen
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- luxe kunstlederen bekleding
- Navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- vervolgbotsing preventie
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- zelfstandige rijstrookwissel
- 11 kW lader
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- autonome parkeerfunctie
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel met massage
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- connected services
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Extra getint glas
- gelaagde voorruit
- gelaagde zijruit(en)
- glans exterieur delen
- grootlichtassistent
- head-up display
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless start
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- motorgeluid simulator
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- Rookvrij
- sfeerverlichting
- smartphone entry
- sportstuur
- spraakbediening
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- uitstap waarschuwing
- Vehicle-to-load
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Van Mossel Kia maakt deel uit van de Van Mossel Groep. De Van Mossel Groep is een familiebedrijf met maar liefst 75 jaar ervaring en nog altijd veel ambitie. Wij zien het als missie om onze belofte ‘Van Mossel biedt meer dan je verwacht’ ook voor u waar te maken. Persoonlijke aandacht, een breed scala aan mobiliteitsoplossingen en scherpe prijzen staan aan de basis van ons succes. Graag tot ziens bij Van Mossel Kia!
Hoeveel kost een Kia EV5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























