
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | Augustus 2010 |
| Kilometerstand | 206.445 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 42-NFT-7 |
| Datum deel 1 | 27-08-2010 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,80 sec |
| Motorvermogen | 46 kW (63 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 15,8 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 355 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterspoiler
- Mistlampen voor
- Side skirts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Aangeboden : Kia picanto
2010
KM 206445
Kleine zuinige auto
ADRES :DELFWEG 22 NOORDWIJKERHOUT 2211VM
Voertuigen kunnen ter plekke op naam gesteld worden
Wij kunnen ook een exportkenteken aanvragen + groene kaart + douanedocumenten.
We can make export papers green card insurance, customs document.
Trefwoorden: toyota,nissan peugeot 107 toyota yaris 2006 fiat panda hyundai i10 renault twingo peugeot 1007
daihatsu sirion fiat 500 automaat fiat panda automaat fiat 500 2015
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































