
Kia Picanto - 1.0 X-pect nap apk 04'2027
Algemeen
| Prijs | € 1.498 |
| Bouwjaar | April 2010 |
| Kilometerstand | 140.099 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 78-LGJ-2 |
| Datum deel 1 | 12-04-2010 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,80 sec |
| Motorvermogen | 46 kW (63 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Papegaaiweg 3a
7345DK Wenum Wiesel
06-16110436
https://www.vanzeist-bandenservice.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2008 - mei 2011
Referentienummer: 374
Technische informatie
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 15,8 s
Topsnelheid: 150 km/u
Wielbasis: 237 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- metaal-/micakleur
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- passagiersairbag
= Bijzonderheden =
Kia Picanto 1.0 X-pect (2010) – Zuinig & Betrouwbaar!
Ben je op zoek naar een betaalbare, zuinige en betrouwbare auto zonder onnodige poespas? Dan is deze Kia Picanto 1.0 X-pect uit 2010 zeker het bekijken waard!
Deze Picanto staat bekend om zijn lage gebruikskosten, eenvoudige techniek en betrouwbaarheid. Dankzij de simpele uitvoering is er weinig elektronica aanwezig, waardoor er ook weinig kapot kan gaan. Ideaal als eerste auto, stadsauto of voordelige dagelijkse vervoerder.
Kenmerken:
Bouwjaar: 2010
Motor: 1.0 benzine
Uitvoering: X-pect
Tellerstand: NAP logisch aantoonbaar
APK geldig t/m 12-04-2027
Rijdt en schakelt goed
Zuinig in verbruik
Lage wegenbelasting en verzekeringskosten
Extra informatie:
Het betreft een basisuitvoering zonder veel luxe, maar daardoor juist eenvoudig en betrouwbaar in gebruik. Auto start, rijdt en schakelt naar behoren.
Welkom bij Van Zeist Automotive
Bij ons kunt u tegen zeer scherpe prijzen vertrouwd een auto kopen!
Na een proefrit, betaling en afhandeling van administratie kunt u de auto gelijk meenemen! Wij berekenen geen afleveringskosten.
Tenaamstellen kan bij het postkantoor in de buurt, ’s avonds tot acht uur en op zaterdag tot zes uur.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
Wij adverteren met meeneemprijzen
Wij zijn 7 dagen per week geopend op afspraak ook s ’avonds. Wilt u een van onze auto’s komen bezichtigen? Neem dan voor vertrek even telefonisch of via whatsapp contact met ons op, zodat u zeker weet dat de desbetreffende auto nog beschikbaar is.
Inruil is bij ons mogelijk tegen handelsprijzen
Inruil is mogelijk van uw huidige auto. Bij inruil hanteren wij handels prijzen en gaat het bedrag van de vraagprijs!.
Graag tot ziens bij Van Zeist Automotive
Van Zeist Automotive
Papegaaiweg 3A
7345DK Wenum Wiesel
Tel: 0616110436
E-mail: info@vanzeistautomotive.nl
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























