
Kia Picanto - 1.1 LX 5 deur's nieuw apk
Algemeen
| Prijs | € 799 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 289.828 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 02-PP-VH |
| Datum deel 1 | 29-12-2004 |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,10 sec |
| Motorvermogen | 48 kW (65 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 829 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Startonderbreker
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 15,1 s
Topsnelheid: 154 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 350 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Hoofdsteunen voor
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag 10.00 – 17.00
GELIEVE VAN TE VOREN TE BELLEN om teleurstellingen te voorkomen.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat mogelijk te beschrijven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Controleer daarom de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bij Autobedrijf De Zeewind B.V. zorgen we ervoor dat alles rondom uw aankoop ook gewoon geregeld is. Of het nu gaat om een financiering of verzekering.
Volg ons op Facebook voor de nieuwste auto’s, acties en een kijkje achter de schermen.
Inruilen?
Zeker weten! Stuur vrijblijvend foto's door of kom langs voor een persoonlijke offerte!
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































