
Opel Meriva - 1.4 Turbo Business+|Klimaat Control|PDC|
Algemeen
| Prijs | € 7.370 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 92.357 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GZ-263-D |
| Datum deel 1 | 04-04-2014 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1293 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.930 kg
Afmetingen (LxBxH): 430 x 181 x 161 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Al onze auto’s staan te koop inclusief ons standaard afleverpakket. In het standaard afleverpakket zit: - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak - Geldende apk - Vloeistoffencheck
- Basis (€ 295 meerprijs): Ons Basis pakket is voor €295,- extra In het Basis afleverpakket zit: - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak - Nieuwe apk - Motorolie + filter wissel - Vloeistoffencheck
- Zekerheid (€ 495 meerprijs): Ons Zekerheid pakket is voor €495,- extra In het Zekerheid pakket zit: - 6 maanden garantie - Nieuwe apk - Afleverbeurt, hierbij checken we het volledige onderhoud wat nodig. - Autocrew pechhulppas Nederland * *Autocrew pechhulppas binnen Nederland bij inbegrepen voor auto’s tot 15 jaar, auto’s ouder dan 15 jaar hebben een meerprijs van €30,-. Autocrew pechhulppas mogelijk uit te breiden voor Nederland en Europa tegen meerprijs van €30,-
- Premium (€ 895 meerprijs): Ons Premium pakket is voor €895,- extra In het Premium pakket zit - 12 maanden Bovag garantie - Nieuwe apk - Bovag 40 punten check - Bovag afleverbeurt - Volle tank - Autocrew pechhulppas Nederland/Europa
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
Nette en goed onderhouden Opel Meriva uit 2014 met slechts 92.000 kilometer op de teller. Deze ruime en praktische auto rijdt comfortabel en verkeert zowel van binnen als van buiten in keurige staat. Dankzij de hoge instap en het ruime interieur is de Meriva ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten. De auto is voorzien van parkeersensoren voor én achter, wat parkeren extra makkelijk maakt. De auto heeft elektrische ramen en een comfortabel interieur. De zilveren kleur geeft de auto een nette en tijdloze uitstraling. De Meriva is altijd goed onderhouden en wordt geleverd met onderhoudsboekjes en twee sleutels.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak maken? Mail dan naar info@wereldauto.nl of bel 071-33170 30 Geen nutteloze biedingen over de mail a.u.b.
AFLEVERPAKKETTEN
Al onze auto’s staan te koop inclusief ons standaard afleverpakket.
In het standaard afleverpakket zit:
- 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
- Geldende apk
- Vloeistoffencheck
Ons Basis pakket is voor €295,- extra
In het Basis afleverpakket zit:
- 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
- Nieuwe apk
- Motorolie + filter wissel
- Vloeistoffencheck
Ons Zekerheid pakket is voor €495,- extra
In het Zekerheid pakket zit:
- 6 maanden garantie
- Nieuwe apk
- Afleverbeurt, hierbij checken we het volledige onderhoud wat nodig.
- Autocrew pechhulppas Nederland *
Ons Premium pakket is voor €895,- extra
In het Premium pakket zit
- 12 maanden Bovag garantie
- Nieuwe apk
- Bovag 40 punten check
- Bovag afleverbeurt
- Volle tank
- Autocrew pechhulppas Nederland/Europa
*Autocrew pechhulppas binnen Nederland bij inbegrepen voor auto’s tot 15 jaar, auto’s ouder dan 15 jaar hebben een meerprijs van €30,-.
Autocrew pechhulppas mogelijk uit te breiden voor Nederland en Europa tegen meerprijs van €30,-
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































