
Kia Picanto - 1.1 LX AIRCO ELECTRA PAKKET
Algemeen
| Prijs | € 1.199 |
| Bouwjaar | Maart 2006 |
| Kilometerstand | 179.275 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 18 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-ZLJ-87 |
| Datum deel 1 | 10-03-2006 (import) |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,10 sec |
| Motorvermogen | 48 kW (65 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 912 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 15,1 s
Topsnelheid: 154 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 350 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Hoofdsteunen voor
Exterieur
- Metallic lak
Overig
- achterbank in delen neerklapbaar
- airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
= Bijzonderheden =
In verband met onze snel wisselende voorraad, adviseren wij u voordat u langs komt contact met ons op te nemen of de desbetreffende auto nog beschikbaar is.
0644414045
Onze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, details van motor/vermogen en/of druk- en zetfouten.
In verband met onze snel wisselende voorraad, adviseren wij u voordat u langs komt contact met ons op te nemen of de desbetreffende auto nog beschikbaar is.
0644414045
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























