
Kia Picanto - 1.2 CVVT Comfort Pack | Airco | 5 deurs | automaat
Algemeen
| Prijs | € 7.750 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 101.147 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 29-TVB-4 |
| Datum deel 1 | 08-05-2012 |
| Topsnelheid | 163 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 850 kg |
| Trekgewicht max | 400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 163 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 360 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 238 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket 1 (€ 295): Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - 1 maand garantie op motor en bak - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
- Pakket 2 (€ 795): Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Kleine beurt (Oliewissel en oliefilter) - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
- Pakket 3 (€ 995): Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Grote onderhoudsbeurt - 6 maanden garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
= Bijzonderheden =
Nette en zuinige Kia Picanto automaat uit 2012. Zwarte 5-deurs uitvoering met airco, ideaal voor stadsverkeer en dagelijks gebruik. Rijdt en schakelt goed, compact maar verrassend ruim.
Inruilen is mogelijk.
Interesse? Stuur gerust een bericht voor meer info of een proefrit.
Welkom bij Bentinck Automotive, mijn autobedrijf in het mooie Amerongen. Mijn naam is Joost en vanuit mijn passie voor auto’s en jarenlange ervaring in de autobranche ben ik dit bedrijf gestart. Mijn doel is simpel: het aanbieden van nette, betrouwbare en vooral leuke auto’s waar u met een goed gevoel in kunt rijden.
Hoewel Bentinck Automotive een jong bedrijf is, breng ik al jaren ervaring met me mee. Ik weet waar ik op moet letten en ga actief op zoek naar auto’s die net even wat leuker zijn dan de standaard. Geen groot en onpersoonlijk aanbod, maar zorgvuldig geselecteerde occasions die technisch in orde zijn en er goed uitzien.
Ik vind het belangrijk dat u precies weet waar u aan toe bent. Daarom werk ik open en transparant, zonder verkooppraatjes. Ik geef eerlijk advies en neem de tijd om u te helpen bij het maken van de juiste keuze.
Om iedereen de aandacht en service te geven die ik belangrijk vind, werk ik uitsluitend op afspraak. Zo kan ik echt de tijd voor u nemen en u persoonlijk helpen, zonder haast of afleiding.
Of u nu op zoek bent naar een andere auto of gewoon eens wilt kijken wat er mogelijk is, u bent van harte welkom. Bij Bentinck Automotive draait het om vertrouwen, kwaliteit en persoonlijk contact, precies zoals ik zelf ook geholpen zou willen worden.
Joost@jhhg.nl 0614020149
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































































































