
Kia Picanto - 1.2 CVVT Comfort Pack Automaat Staat in Hardenberg
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 85.956 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 08 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-ZGS-03 |
| Datum deel 1 | 19-01-2015 |
| Topsnelheid | 163 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 850 kg |
| Trekgewicht max | 400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2011 - feb. 2014
Technische informatie
Koppel: 94 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 163 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 360 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 238 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Mastebroek's Autobedrijven B.V. Edisonstraat 32 7903AN HOOGEVEEN, NL 0528264055 http://www.mastebroek.nl info@mastebroek.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
Het is een nette en comfortabele auto, deze Kia Picanto, hij heeft 85956 kilometer gelopen. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie.
In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur zijn aan boord.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Welkom bij Mastebroek's autobedrijven, met vestigingen in de Krim, Hardenberg en Hoogeveen. Wij zijn specialist in het merk Suzuki (Hoogeveen) en daarnaast specialist in Mitsubishi en Hyundai. daarnaast hebben wij een groot aanbod occasions van alle merken. wij willen u aanraden ons te bellen alvorens u ons bezoekt om zeker te zijn op welke vestiging de auto van uw keuze staat. Voor meer informatie kunt u Bellen met Han, Hoogeveen 0528-264055 of Jan, Hardenberg 0523-267000 of Gerald, de Krim 0524-571777. Helemaal actueel zijn? Download nu onze app. Mastebroek Autobedrijven
Vraag naar de gunstige PRIVATE LEASE prijs van deze auto!
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































































![Audi A5 - 2.0 TFSI MHEV Sport S-line Edition Aut. [ LED Navi PDC Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890258/240x180/audi-a5-2-0-tfsi-mhev-sport-s-line-edition-led-navi-pdc-clima.jpg)








