
Land Rover Defender 130 - P400 MHEV X-Dynamic HSE ( Grijs kenteken ex BTW )
Algemeen
| Prijs | € 89.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 108.779 |
| Bouwjaar | Maart 2024 |
| Kilometerstand | 52.733 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 14 maart 2028 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-33-DRB |
| Datum deel 1 | 14-03-2024 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 294 kW (400 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2997 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Carpathian Grey |
| Gewicht | 2432 kg |
| Trekgewicht max | 3000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Technische informatie
Koppel: 550 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 89 liter
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2
Afmetingen (LxB): 537 x 200 cm
Wielbasis: 302 cm
Gewichten
GVW: 3.380 kg
Interieur
Interieurkleur: Ebony/Ebony Windsor leather and Robustec seats with Ebony interior
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 11 l/100km (1 op 9,1)
CO₂-uitstoot (WLTP): 280 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 220 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Land Rover Approved:
- 2 jaar garantie
- 2 jaar Land Rover Assistance
- Geïnspecteerd op 165 punten
- Reparaties en herstel door Land Rover getrainde technici
- Originele Land Rover onderdelen
- Gecontroleerde onderhoudshistorie en herkomst
- Uitvoerige proefrit door Land Rover getrainde technici
Dit afleverpakket bevat: Land Rover Approved
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Land Rover Nederland B.V. Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 crcnl@jaguarlandrover.com
Overige informatie
Basiskleur: grijs / grijs
= Aanvullende opties en accessoires =
- 360° Parkeersensoren (189AG)
- Adaptive Cruise Control (065AP)
- Automatische klimaatregeling met 2 zones (022AY)
- Luxe lederen bekleding
- Pivi Pro Connected incl. navigatie (026LD)
- 3D Surround Camera (086GP)
- 12-voudig elektrisch verstel- en verwarmbare voorstoelen met geheugenfunctie bestuurdersstoel en 2-voudig manueel verstelbare hoofdsteunen (300JV)
- 14-voudig verstelbare en geklimatiseerde voorstoelen met geheugenfunctie bestuurdersstoel en 4-voudig verstelbare hoofdsteunen (300WD)
- aanhanger assistent
- Adaptive Dynamics (027CW)
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- Automatic High Beam Assist (030NT)
- Automatische hoogteregeling van de koplampen (064BR)
- Blind Spot Assis (086GM)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- DAB-tuner (Digital Audio Broadcast) (025JB)
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels met instapverlichting (030RJ)
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom (049AL)
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch gestuurde luchtvering (027BY)
- Emergency braking (065EE)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Interactive Driver Display (038ID)
- Keyless Entry (066AC)
- keyless start
- Lane Keep Assist (086BH)
- LED-mistlampen vóór (064AP)
- LED achterlichten (064EK)
- lederen interieurdelen
- Meridian™ Sound systeem (025LM)
- Met leder beklede transmissiekeuzehendel in Ebony (117AA)
- Met leder bekleed stuurwiel in Ebony met multifuntionele aanraakgevoelige en deels programmeerbare bedieningstoetsen (032ND)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- passagiersairbag
- Premium LED-koplampen met LED-signature dagrijlichten (064QB)
- Rear Traffic Monitor (086NB)
- Rear Traffic Monitor (086KD)
- Roll Stability Control
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Terrain Response (088CP)
- Traffic Sign Recognition en Adaptive Speed Limiter (086DC)
- Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) (062AD)
- vermoeidheids herkenning
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor
- Zwarte dakrails (060AW)
= Bijzonderheden =
Kimman – Officieel Jaguar & Land Rover dealer voor Noord- en Zuid-Holland, gevestigd in Amsterdam en Hillegom. Sinds 1884 combineren wij traditie met innovatie. No future without history.
Als erkend dealer profiteert u bij Kimman van:
- Diverse merkgaranties
- Grondige voertuigcontrole en onderhoud volgens merkstandaard
- Transparante prijsstelling
- Meer dan 140 jaar vakmanschap
Tax-Free export | Wereldwijde levering | Diplomatieke verkoop
Prijs is inclusief BTW. Exportprijzen op aanvraag via: export@kimman.nl
Disclaimer: Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Afbeeldingen zijn auteursrechtelijk beschermd. Neem bij twijfel altijd contact op met een van onze verkoopadviseurs.
Hoeveel kost een Land Rover Defender 130 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








