
€ 39.950 Ex. BTW
| Prijs | € 28.800 |
| Prijs excl. BTW | € 23.802 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2005 |
| Kilometerstand | 337.598 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 39-BT-GT |
| Datum deel 1 | 06-06-2005 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2495 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 2011 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 1998 |
| Meer modelinformatie |
Algemene informatie
Constructiejaar: 2005
Referentienummer: A124
Maten
Breedte: 179 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Staat
Algemene staat: zeer goed
Technische staat: zeer goed
Optische staat: zeer goed
Schade: schadevrij
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 722 - € 759 per kwartaal
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is exclusief BPM
= Aanvullende opties en accessoires =
- Bluetooth
- Carkit
- Centr. deurvergr. Afstandbed.
- Elektr. bedienbare ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor