
Land Rover Discovery Sport - P300e 1.5 R-Dynamic S
Algemeen
| Prijs | € 31.895 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 44.837 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GPF-87-G |
| Datum deel 1 | 16-03-2021 (import) |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2133 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2019
Technische informatie
Koppel: 540 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 55 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,6 s
Topsnelheid: 209 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.750 kg
Breedte: 189 cm
Wielbasis: 274 cm
Accu
Accu: 15 kWh
Accu laadvermogen: 7 kW
Accu snellaadvermogen: 32 kW
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 44 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs incl. 12 mnd BOVAG Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Extra bandenset: Winterbanden, Lichtmetalen velgen, Bandenprofiel linksvoor: 4mm, Bandenprofiel rechtsvoor: 4mm, Bandenprofiel linksachter: 4mm, Bandenprofiel rechtsachter: 4mm
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- afdekhoes
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels, automatisch dimmend, inclusief instapverlichting en memoryfunctie (030NL)
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels (030NM)
- LED achterlichten
- Schemersensor voor koplampen (064CY)
Infotainment
- Connected Navigation Pro navigatiesysteem (087AY)
- Smartphone Pack (186AB)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Online Pack met Live, Browser, 4G WiFi-hotspot en Smart Settings (025RL)
Interieur & Comfort
- 2-Zone automatic climate control (022AY)
- 12-voudig elektrisch verstelbare voorstoelen (300JS)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- Asymmetrisch gedeeld (40:20:40) neerklapbare achterbank (tweede zitrij) met slide (301VC)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- Schakelpaddles aan stuur (078CB)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Roll Stability Control
- Bandenreparatieset
- DRIVE PACK (cruise control adaptief met Stop&Go, dodehoekdetectie met correctie) (017TA)
- Extra set banden
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Wettelijke garantie
= Bijzonderheden =
Stekkerz.com, Uw partner in Elektrisch en Hybride rijden!
Op zoek naar een betrouwbare elektrische of hybride auto met topservice en garantie? Bij Stekkerz.com helpen we u graag om de overstap te maken naar de toekomst van het autorijden.
Ons team werkt met passie voor duurzame mobiliteit en biedt u een breed assortiment aan moderne, energiezuinige voertuigen.
Waarom kiezen voor Stekkerz.com?
• Kwaliteit en Betrouwbaarheid: Elk voertuig wordt zorgvuldig geselecteerd en gecontroleerd. U rijdt bij ons gegarandeerd in een betrouwbare auto.
• Uitstekende Service: Van deskundig advies tot een klantgerichte aanpak – wij zorgen dat u met een gerust hart de weg op kunt.
• Garantie op al onze auto’s: Wij checken onze auto’s grondig en geven u met plezier de zekerheid die u verdient.
Desgewenst kunnen wij 12 manden Bovag garantie bieden tegen betaling van 695,- incl. BTW.
Bovendien verzorgen wij bij iedere elektrische auto een gecertificeerde accutest, zodat u zeker bent van de conditie van de hoogvoltaccu (indien mogelijk).
Kom langs en ervaar de voordelen van elektrisch of hybride rijden bij Stekkerz.com.
Samen zorgen we voor een groenere toekomst en een betere rijervaring!
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, specificaties, opties en uitrustingsniveaus zijn altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.
Hoeveel kost een Land Rover Discovery Sport verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























