
Land Rover Discovery Sport - P300e 1.5 R-Dynamic S I Leder I Camera I Elek. stoelverstelling
Algemeen
| Prijs | € 36.945 |
| Prijs excl. BTW | € 30.584 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 37.029 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JHD-14-R |
| Datum deel 1 | 24-02-2022 |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2129 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2023
Referentienummer: 2557617
Technische informatie
Vermogen: 227 kW (309 PK)
Vermogen brandstofmotor: 147 kW (200 PK)
Koppel: 540 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 57 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,6 s
Topsnelheid: 209 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 484 x 190 x 173 cm
Wielbasis: 274 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Leaseprijs: € 610 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2229 kg
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 24-02-2022
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
Infotainment
- DAB
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- WiFi
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afdaal assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Roll Stability Control
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Afdekhoes
- Autonomous Emergency Braking
- Roll Stability Control
= Bijzonderheden =
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Land Rover Discovery Sport heeft 37029 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2022. De combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor zorgt voor prima rij-eigenschappen en een laag brandstofverbruik. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Bij de uitrusting van deze Land Rover horen onder meer elektrisch verstelbare voorstoelen, 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. Het audiosysteem met DAB-ontvangst en het full map navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuur. De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing registreren wat er gebeurt in de dode hoeken en achter u. U krijgt meteen een waarschuwing als u een achterligger over het hoofd ziet. Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Het luxeniveau in deze Land Rover is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Met WIFI-hotspot, cruise control, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Land Rover helemaal compleet. In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg. Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Bent u nieuwsgierig naar deze Land Rover Discovery Sport? Laat het ons dan snel weten.
Hoeveel kost een Land Rover Discovery Sport verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























