
Opel Mokka - 1.4 Turbo 140PK Start/Stop Edition | trekhaak | {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 7.955 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 155.011 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GF-880-V |
| Datum deel 1 | 11-05-2015 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2015
Referentienummer: 2717311
Prestaties
Topsnelheid: 196 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 428 x 178 x 166 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 139 g/km
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden (€ 995):
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 11-05-2015
= Aanvullende opties en accessoires =
- 3-spaaks lederen stuurwiel
- 18'' lichtmetalen velgen, 5-spaaks, Sterling Silver
- Bandenreparatieset
- Bodembeschermers voor en achter, zilverkleurig
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chromen interieuraccenten
- Dagverlichting ''Wing''
- Derde hoofdsteun achterin
- Deurgrepen in carrosseriekleur
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor inclusief one-touch functie bestuurderszijde
- Front-, zij- en gordijnairbags
- Halogeen koplampen
- Hill Descent Control (HDC)
- Hill Start Assist (HSA)
- In hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Inklapbare sleutel
- In lengterichting verstelbare passagiersstoel
- In ongelijke delen neerklapbare achterbankleuning 60/40
- Installatievoorziening kinderzitjes (ISOFIX) op achterbank (2x)
- Metallic of pareleffect lak
- Mistlampen voor
- Pedal Release System (PRS)
- Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- Stoffen bekleding Line Drive/Atlantis, Jet Black of Dark Adriatic
- Uitschakelbare passagiersairbag
- Veiligheidsgordel-waarschuwingssysteem voor en achter
- Veiligheidsgordels, 3-punts, met dubbel gordelspanners voor
- Warmtewerende voorruit
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























