
Land Rover Discovery Sport - P300e 1.5 R-Dynamic S | NAVI / APPCONNECT | CAMERA + PDC | ADAP CRUISE | LEER | LANE-ASSIS
Algemeen
| Prijs | € 32.900 |
| Prijs excl. BTW | € 27.256 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2022 |
| Kilometerstand | 73.823 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-059-HR |
| Datum deel 1 | 09-09-2022 |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2129 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2023
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 227 kW (309 PK)
Vermogen elektromotor(en): 80 kW (109 PK)
Vermogen brandstofmotor: 147 kW (200 PK)
Koppel: 540 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 62 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,6 s
Topsnelheid: 209 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.750 kg
Afmetingen (LxBxH): 484 x 190 x 173 cm
Wielbasis: 274 cm
Accu
Accu: 12 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 4.6 kW
Accu snelladen: Combined Charging System, 32 kW
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 35 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: IVA Bleiswijk B.V. Hoefweg 235 2665LB BLEISWIJK, NL 0105291010 http://www.ivableiswijk.nl info@ivableiswijk.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Afdekhoes
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Roll Stability Control
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- 2-Zone automatic climate control (022AY)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Blind Spot Assist (086GM)
- Connected Navigation Pro navigatiesysteem (087AY)
- Smartphone Pack (186AB)
- Afdaal assistent
- Asymmetrisch gedeeld (40:20:40) neerklapbare achterbank (tweede zitrij) met slide (301VC)
- Automatic High Beam Assist (030NT)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels (030NM)
- Eéndelige, elektrisch bediende kofferklep (opening & sluiting) (070AV)
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel) (038ID)
- Online Pack met Live, Browser, 4G WiFi-hotspot en Smart Settings (025RL)
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- Schakelpaddles aan stuur (078CB)
- stuur leder en multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
Wij zijn IVA Bleiswijk. Een autogroothandel met al 25 jaar ervaring in de Automotive wereld. Door ons brede netwerk beschikken wij over een unieke voorraad van jong gebruikte occasions met lage kilometerstanden. Wij bedienen zowel de zakelijke als de particuliere markt. Iedereen is bij ons welkom. Daarnaast zijn wij een BOVAG erkend autobedrijf.
Met een oppervlakte van 12.000 m2 is er bij ons genoeg te bekijken zowel binnen als buiten. Onze dagelijks wisselende voorraad bestaat zowel uit personenauto’s als bedrijfswagens. Wij leveren standaard onze auto’s rijklaar af zonder extra bijkomende kosten met 12 maanden BOVAG garantie.
Met gemiddeld 250 occasions op voorraad is er voor ieder wat wils. Ons enthousiaste team van verkopers staan voor u en al uw vragen klaar. U kunt ons bereiken per mail, whatsapp, telefonisch of via een van onze Social Media kanalen. Uiteraard bent u van harte welkom voor een bezichtiging van onze occasions. De koffie staat voor u klaar. Heeft u een inruil auto? Geen probleem, wij ruilen uw huidige auto graag in. Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30
Kijk voor leasing of financieringsmogelijkheden op onze site https://www.deautofinancier.nl/iva-bleiswijk-bv/home
Hoeveel kost een Land Rover Discovery Sport verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























