
Land Rover Discovery Sport - P300e R-DYNAMIC SE / MEMORY / LEDER / TREKHAAK / 20"
Algemeen
| Prijs | € 30.900 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 89.490 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GNL-43-F |
| Datum deel 1 | 18-02-2021 (import) |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,60 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1497 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Santorini Black (zwart metallic) |
| Gewicht | 2129 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Land Rover Discovery Sport P300e R-DYNAMIC SE / MEMORY / LEDER / TREKHAAK / 20"
Deze fraaie Land Rover Discovery Sport R Dynamic uitvoering beschikt over een aantal mooie opties zoals de elektrisch bedienbare zetels met memoryfunctie, een rondomzichtcamera, diverse 4x4 rijmodi, een afneembare trekhaak en de fraaie 20" wielen.
De auto is deels dealer deels universeel onderhouden en in mooie staat!
Verzekerd en comfortabel op weg?
Een Duitse occasion van topkwaliteit met mooie opties en kilometerstanden? Der Wagen Premier Mobiles levert rijplezier met garantie en All-Inclusive prijzen.
Kijk voor ons complete aanbod op http://www.derwagen.nl
De gouden vijf van Der Wagen
- Garantie
- 100 punten check
- Inruil mogelijk
- Financiering mogelijk
- Geen afleverkosten
Onze auto's zijn dealeronderhouden en afkomstig van erkende dealerbedrijven.
Contact
Wij werken op afspraak en adviseren om eerst contact met ons op te nemen voordat u onze showroom bezoekt.
Bel of WhatsApp ons op: 0341-700292
of mail sales@derwagen.nl
Algemene gegevens
Kenteken: GNL-43-F
Tellerstand: 89490 KM
Carrosserievorm: SUV
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
Bouwjaar: 2021
Transmissie: Automaat
Kleur: Zwart Metallic
Kleurnaam: Santorini Black
Interieur: Zwart
Bekleding: Leder
Interieurnaam: Ebony Duo
Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
Technische gegevens
Motorinhoud: 1497 cc
Aantal cilinders: 3
Vermogen: 227 kW / 309pk
Koppel: 540Nm
Ledig gewicht: 2129 kg
Max. massa voertuig: 2750 kg
Max. trekgewicht: 1600 kg
Emissieklasse: Euro 6
Acceleratie (0-100 km/h): 6.6 seconden
Topsnelheid: 209 km/h
Gemiddeld verbruik (gecombineerd): 1.5 l/100km
Functionaliteit
Lengte (cm): 460 cm
Breedte (cm): 190 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - 453 per kwartaal
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 69113 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Bijzondere opties & accessoires
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie premium
- DAB
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Roll Stability Control
- Rondomzicht camera
- Trekhaak met afneembare kogel
- Vierwielaandrijving
- Zwarte dakhemel
Pakket: Driver Assistance Pack
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Dodehoekdetectie met correctie
- Parkeer assistent
Pakket: Parking Pack
- Achteruitrij assistent
- Parkeer assistent
Pakket: Stoelen pakket
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Afdekhoes
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding bicolor
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zwarte dakhemel
Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Dodehoek detectie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Vierwielaandrijving
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
We zien je graag!
Der Wagen B.V.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie, maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Land Rover Discovery Sport verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























