
Land Rover Freelander - 3.2 i6 HSE AIRCO LEER AUTOMAAT
Algemeen
| Prijs | € 3.450 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 275.665 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JD-180-T |
| Datum deel 1 | 26-07-2007 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 171 kW (232 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3192 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Groen metallic |
| Gewicht | 1850 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2006 - mrt. 2009
Technische informatie
Koppel: 317 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 195 x 185 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 265 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik in de stad: 15,8 l/100km (1 op 6,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Ericars Sint Josephstraat 44 6231EE MEERSSEN, NL 0433652383 http://www.bcsmeerssen.nl info@ericars.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
Infotainment
- Cd-wisselaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Houtafwerking interieur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur multifunctioneel
- Afdaal assistent
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
LET OP! WE HEBBEN 3 VERSCHILLENDE LOCATIES WAAR ONZE AUTO'S STAAN DUS BEL ALTIJD EVEN VOORDAT JE LANGSKOMT OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN!
Messcherpe verkoopprijzen met dealerkwaliteit afleveringen. Wij berekenen €. 395,- afleveringskosten en kunnen dit uitbreiden tot 24 maanden garantie maar.... zo meenemen mag natuurlijk ook? Het verzorgen van 12 maanden Pechhulp via Bosch evt inclusief de autoverzekering is ook geen probleem. Heeft u vragen of wilt u langs komen. U bent van harte welkom bij Ericars. Inruil is altijd mogelijk. Ondanks de grote zorg die wij besteden aan het inbrengen van gegevens zijn prijs, zetfouten en type aanduidingen voorbehouden. Controleer altijd zelf de opties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Land Rover Freelander verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































