
Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P270e PHEV AWD Dynamic SE
Algemeen
| Prijs | € 69.950 |
| Prijs excl. BTW | € 58.041 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 5.500 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 28 januari 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JVH-79-Z |
| Datum deel 1 | 28-01-2026 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 198 kW (269 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Santorini Black Metallic (donker zwart) |
| Gewicht | 2092 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | april 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Modelcode: L551
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 60 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxB): 437 x 190 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 15 kWh
Accu laadvermogen: 7 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart Leder
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 12,2 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 88 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Land Rover Approved:
- 2 jaar garantie
- 2 jaar Land Rover Assistance
- Geïnspecteerd op 165 punten
- Reparaties en herstel door Land Rover getrainde technici
- Originele Land Rover onderdelen
- Gecontroleerde onderhoudshistorie en herkomst
- Uitvoerige proefrit door Land Rover getrainde technici
Dit afleverpakket bevat: Land Rover Approved
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
Overige informatie
Basiskleur: zwart / zwart
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- aanhanger assistent
- achterasbesturing
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterruitwisser en sproeier
- achterspoiler
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- afdaal assistent
- afdekhoes
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- Cold Climate Pack (achterbank verwarmd, koplampreiniging, ruitensproeiers verwarmbaar, stuurwiel verwarmd, verwarmde voorruit)
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dak in carrosseriekleur
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- dodehoekdetectie met correctie
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- full-LED koplampen
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen voor en achter
- Instructieboekjes aanwezig
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- rondomzicht camera
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sperdifferentieel
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Kimman – Officieel Jaguar & Land Rover dealer voor Noord- en Zuid-Holland, gevestigd in Amsterdam en Hillegom. Sinds 1884 combineren wij traditie met innovatie. No future without history.
Als erkend dealer profiteert u bij Kimman van:
- Diverse merkgaranties
- Grondige voertuigcontrole en onderhoud volgens merkstandaard
- Transparante prijsstelling
- Meer dan 140 jaar vakmanschap
Tax-Free export | Wereldwijde levering | Diplomatieke verkoop
Prijs is inclusief BTW. Exportprijzen op aanvraag via: export@kimman.nl
Disclaimer: Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Afbeeldingen zijn auteursrechtelijk beschermd. Neem bij twijfel altijd contact op met een van onze verkoopadviseurs.
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































