
Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD Autobiography | PANO-SCHUIFDAK | MERIDIAN AUDIO | STOEL-STUURWIELVERWARMING
Algemeen
| Prijs | € 48.900 |
| Prijs excl. BTW | € 40.469 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2022 |
| Kilometerstand | 61.275 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 13 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-582-LG |
| Datum deel 1 | 18-04-2022 |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Lantau Bronze (1DP) (1DP) |
| Gewicht | 2092 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | augustus 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Koppel: 540 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 62 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,4 s
Topsnelheid: 213 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxB): 437 x 190 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 15 kWh
Accu laadvermogen: 7 kW
Interieur
Interieurkleur: Ebony Black/Ebony Black Interior (034DU)
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 18,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 34 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Glazen panoramadak met elektrisch bediend schuif-/kanteldeel vóór (041CZ)
- Lantau Bronze (1DP)
- lichtmetalen velgen 21"
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- dimlichten automatisch
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels (030NM)
- Enkele, naar boven scharnierende achterklep met handsfree elektrische achterklepbediening (070BA)
- Keyless Entry: sleutelloze ontgrendeling / vergrendeling (066AC)
- Koplampsproeiers (064BV)
- LED-mistlampen vóór (064AP)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED-koplampen met LED-signatureverlichting en Adaptive Front Lighting (AFS) (064QC)
- Privacy glas (047DB)
- side-skirts
Infotainment
- Navigation Pro (087AU)
- Smartphone Pack (186AB)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB+-tuner (Digital Audio Broadcasting) (025JB)
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel) (038ID)
- MeridianTM Surround Sound audiosysteem met 825 W (025LN)
- spraakbediening
- Touch Pro Duo met twee 10" HD full-colour touchscreens in middenconsole (087AQ)
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Stoelbekleding in Diamond Quilted Poltrona Frau leder (033TH)
- 14-voudig verstelbare voorstoelen met memoryfunctie (300CV)
- Achteruitrijcamera (086FA)
- ClearSight achteruitkijkspiegel (031BS)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Interieurafwerking in Shadow aluminium (088JW)
- keyless start
- lederen sportstuur
- lederen stuurwiel
- Schakelpaddles aan stuur (078CB)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurkolom elektrisch in hoogte en lengte verstelbaar (049DA)
Veiligheid
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Blind Spot Assist (086GM)
- cruise control adaptief
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- PARK PACK (017UA)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Traffic Sign Recognition en Adaptive Speed Limiter (086DC)
- vermoeidheids herkenning
- voetgangersairbag
Overig
- adaptief demping systeem
- Cold Climate Pack (Elektrisch verwarmbare voorruit met verwarmde hogedruk ruitensproeiers, Verwarmbaar lederen stuurwiel, Verwarmde hogedruk ruitensproeiers)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























