
Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD R-Dynamic SE [ Leder Meridian Stoelverwarming ]
Algemeen
| Prijs | € 32.445 |
| Prijs excl. BTW | € 26.875 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 118.809 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 19 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-678-VF |
| Datum deel 1 | 05-12-2022 |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 227 kW (309 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2092 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 67 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
GVW: 2.660 kg
Wielbasis: 292 cm
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,5 l/100km (1 op 66,7)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruise control
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuur
- Audio premium
- Automatisch dimmende buitenspiegels
- Automatische sporttransmissie met stuurschakeling
- Automatisch inparkeren
- Bluetooth aansluiting
- Brake assist
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortzetels
- Dealeronderhouden
- Digitaal dashboard
- Dodehoek detectie
- Elektrische achterklep
- Elektrische lendesteunen
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Elektrisch verstelbare stoel(en)
- Grootlichtassistent
- Hill-hold control
- Isofix
- Keyless entry
- Lane assist
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur en pook
- LED koplampen
- Lichtsensor
- Memory seat(s)
- Midden armsteun
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Privacy glas
- Radio/Bluetooth
- Side airbags
- Side skirts
- Sportpakket
- Start/Stop systeem
- Stuur verstelbaar
- Stuurwielrand verwarmd
- Telefoonvoorbereiding
- Verkeersborddetectie
- Vermoeidheidsherkenning
- Zwarte hemelbekleding
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie Range Rover Evoque uit 2022 beschikbaar met opties zoals R-Dynamic sportpakket, Lederen comfortstoelen met stoelverwarming en Navigatie + Apple/Android + Camera.
Hij is in nette staat, met een tellerstand van 118.809 km.
De Land Rover Range Rover Evoque heeft een hybride / benzinemotor met een vermogen van 227 KW (309 PK) en een gemiddeld verbruik van 1.50 liter per 100 km. Hij staat te koop voor € 32.445. Liever per maand betalen? Dat kan vanaf € 533 per maand.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD R-Dynamic SE [ Leder Meridian Stoelverwarming ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I761854026/1280x0/land-rover-range-rover-evoque-1-5-p300e-awd-r-dynamic-se-leder-meridian-stoelverwarming.jpg)




















![Land Rover Range Rover Evoque - 1.5 P300e AWD R-Dynamic SE [ Leder Meridian Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761854026/240x180/land-rover-range-rover-evoque-1-5-p300e-awd-r-dynamic-se-leder-meridian-stoelverwarming.jpg)