
Land Rover Range Rover Evoque - 2.0 eD4 Urban Series Pure | Leder | Pano | Climate | Cruise | Navi |
Algemeen
| Prijs | € 8.450 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 174.495 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PK-412-X |
| Datum deel 1 | 21-07-2017 |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Exterior Paint - Santorini Black (1AG) |
| Gewicht | 1670 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2018
Technische informatie
Koppel: 380 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.275 kg
Afmetingen (LxB): 436 x 190 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieur: Ebony Black/Ebony Black Interior (034DU), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 113 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 592 - € 621 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 17"
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera (086FA)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- dakspoiler
- elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels met instapverlichting (030NB)
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- multimedia-voorbereiding
- Park Distance Control (PDC) vóór (086EG)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Regensensor voor ruitenwissers en schemersensor voor koplampen (030CQ)
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
LET OP EXPORTPRIJS EX. BPM, PRIJS VOOR NL : € 10.000,-
Welkom bij Autobedrijf Vlashuizen B.V.
Wij zijn gespecialiseerd in verkoop voor handel of export en kunnen alle documenten en exportkentekens verzorgen, neem contact met ons op voor de tarieven naar uw land. Kijk voor onze actuele voorraad en meer informatie op www.vlashuizen.nl.
Telefoon: +31402624289
E-mail: info@vlashuizen.nl
Adres: Tarasconweg 15-17, 5627 GB Eindhoven
Locatie: Eindhoven (NL) | 20 km van Duitse grens | Eindhoven Airport op 5 km.
Openingstijden:
Ma t/m Vr 09:00 - 17:00
Zaterdag 10.00 - 13.00 Enkel alleen op afspraak!
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































