
Land Rover Range Rover Evoque - 2.0 P200 AWD R-Dynamic HSE | Pano | 360cam | Merdian | ACC |
Algemeen
| Prijs | € 33.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 90.792 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 04 maart 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-573-ZH |
| Datum deel 1 | 04-03-2020 (import) |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 200 x 165 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 176 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen interieur
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- "Lichtmetalen velgen 21"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Side skirts
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersairbag
Overig
- 360° Camera
- Achteruitrijcamera
- Carplay
- Cold Climate Pack (Ruitensproeiers verwarmbaar, Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorruit)
- Driver Assistance Pack (Rijstrooksensor met correctie, Rondomzicht camera)
- Dual view-functie
- F1 Flippers
- Keyless entry
- Led verlichting
- Matrix LED koplampen
- Schuif Kanteldak
- Sfeerverlichting
- Stroel verwarming
- Virtual cockpit
- Zwarte hemel
= Bijzonderheden =
* Let op: De huidige foto’s zijn van een vergelijkbare auto en dienen ter illustratie. De aangeboden auto wordt momenteel verkoopklaar gemaakt. Originele foto’s van het daadwerkelijke voertuig volgen zo snel mogelijk.
* Al onze auto's staan op internet geprijsd inclusief 3 maanden huisgarantie, onderhoud groot/klein volgens fabrieks voorschrift, €30,00 brandstof en indien nodig een nieuwe APK.
* Wij zijn ook dealer van Autotrust garantie verzekeringen waarbij we 6/12/24 maanden kunnen verlenen met als extra optie garantiereparatie in uw eigen woonplaats. Deze garantie prijzen kunt u per auto opvragen bij onze verkoopafdeling.
* Wij staan garant voor onze auto's daarom bieden we u de mogelijkheid om uw nieuwe occasion te laten keuren voor verkoop middels een aankoopkeuring.
* Inruil van uw huidige auto is mogelijk, tegen handels prijzen.
* Alle mogelijkheden betreffende Financiering- en/of Lease.
* Wij hebben alle moeite genomen om de informatie over de auto's zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























