
Land Rover Range Rover Evoque - 2.0 P200 AWD SE R-DYNAMIC PANO|360CAMERA|ACC|BLINDSPOT|HUD|MERIDIAN|
Algemeen
| Prijs | € 32.950 |
| Bouwjaar | September 2019 |
| Kilometerstand | 90.502 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-502-GX |
| Datum deel 1 | 27-09-2019 |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/65 R17
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 200 x 165 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 173 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersairbag
Overig
- 360 graden camera
- Adaptieve cruise control
- Android Auto
- Apple Carplay
- camera
- Centrale verlichting
- Cold Climate Pack (Ruitensproeiers verwarmbaar, Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorruit)
- Dode hoek detectie
- Drive Pack (Cruise control adaptief, Dodehoek detector)
- Driver Assistance Pack (Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Rijstrooksensor met correctie, Rondomzicht camera)
- Dual view-functie
- Head-up display
- Head Up Display
- Keyless entry / Go
- Lane keeping assist
- Vermoeidheids detectie
Deze auto is dagelijks bij ons te bezichtigen, binnen in onze verwarmde showroom.
Voor een bezichtiging werken wij uitsluitend op afspraak, dit is ook mogelijk in de avonduren.
Bel voor een afspraak naar: 06-41772738.
Alle voertuigen staan binnen in onze goed verlichte en verwarmde showroom gestald.
Alle auto’s worden standaard afgeleverd met geldige APK.
Voor garantiepakketten via AutoTrust of een servicebeurt hebben wij verschillende mogelijkheden, deze kunnen wij per voertuig met u bespreken.
Beperkte inruil tegen handelswaarde mogelijk.
Financiering van het gehele of gedeelte van het aankoopbedrag is mogelijk direct via het invullen van de lease tool op onze website. Of via een van onze lease partners: BD Lease, De Autofinancier, Lease.Auto, LeaseBet Auto of een andere financierder naar eigen keuze.
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie over de auto's zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.
Voor vragen en meer informatie kunt u bellen naar: 06-41772738.
LET OP! Ivm meerdere locaties graag altijd vooraf contact opnemen zodat u de auto naar wens kunt bezichtigen.
Ons bezoekadres is:
EG Xclusive BV
Ekkersrijt 1314
5692 AH Son
of:
Karolingersweg 3-F
5616 HX Eindhoven.
Wilt u een auto komen bezichtigen? Bel altijd van te voren om een teleurstelling te voorkomen. Dan zorgen wij dat de auto en de koffie voor u klaarstaat.
Hoeveel kost een Land Rover Range Rover Evoque verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























