
Lynk & Co 01 - 1.5 Core PHEV | Sportieve en elegante SUV met 1.800 kg trekvermogen | Nieuw model | LM vel
Algemeen
| Prijs | € 35.899 |
| Prijs excl. BTW | € 29.755 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2025 |
| Kilometerstand | 17.941 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 12 mei 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HNV-04-N |
| Datum deel 1 | 12-05-2025 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,70 sec |
| Motorvermogen | 206 kW (280 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Groen metallic |
| Gewicht | 1835 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 42 liter
Actieradius: 75 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.350 kg
Afmetingen (LxB): 455 x 186 cm
Wielbasis: 273 cm
Accu
Accu: 18 kWh
Accu laden: 6.6 kW, compleet vol in 2 uur en 40 minuten
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,2 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 20 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 240 - € 265 per kwartaal
Leaseprijs: private lease € 684 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 639 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Zo meenemen! (inbegrepen):
- Used Car afleverpakket (€ 995 meerprijs):
- 12 maanden Bovag-garantie
- 24 maanden garantie mogelijk i.c.m. onze allrisk GEMAX'SPOLIS.
- Kijk voor meer informatie op www.gemaxspolis.nl
- Volledige controle
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle tank
- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Zo meenemen!"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Lynk & Co Rokin 75 1012 KL Amsterdam, NL 08003735500 lynkco.com/nl info@lynkco.com
Overige informatie
Minimale laadtijd AC vanaf: 0
Minimale laadtijd AC tot: 100
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- achterruitwisser
- geluidsisolerend glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- cruise control adaptief
- elektronische remkrachtverdeling
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- launch control
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
*De garantieperiode voor deze Lynk & Co 01 kan worden verlengd tot 8 jaar. Neem contact op met onze Sales Crew, zij vertellen u er graag meer over.
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Lynk & Co 01. Dit is een van de betere hybride auto's. Ideaal rijden door de combi van elektromotor en verbrandingsmotor! 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Lynk & Co 01 voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Tot de uitrusting van deze Lynk & Co behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Deze auto is voorzien van een digitaal dashboard waarmee u de cockpit-interface kunt personaliseren. Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. De aanwezige file assistent meet de afstand tot uw voorligger en zorgt voor een veilige afstand. Staat het voor u opeens stil? Dan zorgt het systeem dat de auto ook stopt. Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. Deze Lynk & Co is voorzien van connected drive services, navigatiesysteem, electronic climate control en verstelbaar stuur.
Het rijden met deze Lynk & Co wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. U bent mede dankzij hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Bij MAX'S wordt de auto standaard volgens de wettelijke voorwaarden afgeleverd.
Mocht u de auto nog completer afgeleverd willen hebben, dan kunt u altijd kiezen voor het afleverpakket vanaf 995,=
Dit pakket bestaat uit:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Minimaal 2 jaar garantie mogelijk i.c.m. onze allrisk GEMAX'SPOLIS.
Kijk voor meer informatie op www.gemaxspolis.nl
- Volledige controle
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle tank
- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.
LIFE IS TOO SHORT TO BUY BORING CARS!
Ik ben MAX’S en ben onderdeel van de Nieuwenhuijse Groep. Ik heet je welkom in mijn moderne garage waar ik alles in huis heb. Occasions met een goed verhaal, perfect onderhouden met een eerlijke prijs. En een team van vakkundige monteurs en technici, die je onderhoud en reparatie van dealerkwaliteit garanderen.
Bij MAX’S bieden we een totaal pakket aan:
- In onze ruime werkplaats staan onze monteurs klaar voor het onderhoud aan uw auto, het vernieuwen van de APK en schadeherstel.
- De GEMAX’S POLIS: Extra garantie is handig als je opeens langs de weg staat met een spontaan technisch defect aan je auto. Was je daar maar voor verzekerd. Dat kan! Met onze allrisk verzekering verlengen wij de garantie tot minimaal 2 jaar (24 maanden) en dit kan oplopen tot maximaal 10 JAAR! De enige allrisk autoverzekering met minimaal 2 jaar extra garantie*.
- Het MAX’S onderhoudsabonnement: Met het MAX’S Mobility onderhoudsabonnement weet je waar jij financieel aan toe bent! Met dit abonnement betaal je namelijk per maand voor het onderhoud aan jouw auto. En dat gaat verder dan alleen de onderhoudsbeurt, want ook de verplichte APK keuring, het vervangen van remblokken, de remschijven of de distributieriem zijn in dit abonnement inbegrepen. Dit zijn vervangingen die vaak meer kosten dan de onderhoudsbeurt zelf.
Hoeveel kost een Lynk & Co 01 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























