
Lynk & Co 01 - 1.5 | Panoramadak | Zwarte hemelbekleding | Met stekker
Algemeen
| Prijs | € 28.450 |
| Prijs excl. BTW | € 23.567 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 24.907 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 09 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KDL-70-P |
| Datum deel 1 | 09-01-2024 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 192 kW (261 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1477 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1854 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 83 |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2020 - okt. 2024
Referentienummer: 56504
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 42 liter
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 210 km/u
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Zwart / blauw, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 24 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Autogroep Twente Plus
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Ons Autogroep Twente Plus afleverpakket is geschikt voor auto's van 2 jaar of ouder, en/of een kilometerstand vanaf 25.000 km. ; 1 jaar lang GRATIS pechhulp Europa + thuis, 12 maanden BOVAG-garantie, Halfvolle tank brandstof, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave, Poetsbeurt exterieur, Poetsbeurt interieur, Tenaamstelling, Vervangen slijtagedelen indien nodig binnen 15.000km/1jaar, Vloeistoffencontrole
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth
- DAB
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- WiFi
Exterieur
- andere dakkleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- dakspoiler
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- keyless entry
- keyless start
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dashboardcamera
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Bent u op zoek naar een ruime en krachtige SUV die ook nog eens zuinig en milieuvriendelijk is? Dan is deze Lynk & Co 01 1.5 Hybrid de auto voor u! Met slechts 24.907 kilometer op de teller en een bouwjaar van 2024, is deze auto zo goed als nieuw.
Deze Lynk & Co 01 is voorzien van een hybride benzine motor met een vermogen van maar liefst 261 PK. Hiermee combineert hij kracht en efficiëntie op een unieke manier. Met zijn stoere zwarte kleur en het elegante panoramadak, steelt deze auto gegarandeerd de show waar u ook gaat.
Stap in zonder gedoe dankzij het handige keyless startsysteem. De elektronische remkrachtverdeling zorgt ervoor dat u altijd veilig en gecontroleerd tot stilstand komt. Of u nu een lange rit voor de boeg heeft of in de stad rijdt, het navigatiesysteem met full map houdt u altijd op de juiste weg.
Deze Lynk & Co 01 is uitgerust met adaptive cruise control met Stop&Go functie en stuurhulp. Zo kunt u moeiteloos lange afstanden afleggen terwijl de auto zelf de snelheid en afstand tot de voorganger regelt. Het Anti Blokkeer Systeem zorgt ervoor dat u in noodsituaties veilig kunt remmen, zonder dat de wielen blokkeren.
De zwarte hemelbekleding geeft het interieur van deze Lynk & Co 01 een luxe uitstraling. Het ruime interieur biedt comfortabel plaats aan vijf personen en dankzij de vijf deuren is instappen en uitstappen een fluitje van een cent. En dankzij de metallic lak ziet deze SUV er niet alleen stoer uit, maar blijft hij ook nog lang mooi.
Bent u op zoek naar een hybride SUV met kracht, comfort en stijl? Maak dan nu een afspraak voor een proefrit in deze Lynk & Co 01 bij Autogroep Twente Almelo. Bel ons snel op 0546-861338 en ervaar zelf de bijzondere combinatie van prestaties en duurzaamheid die deze auto te bieden heeft.
-----
De geadverteerde prijs is inclusief ons afleverpakket 'Standaard'. Dit pakket bevat een vloeistoffencontrole, wettelijke garantie, een geldige APK en het tenaamstellen van de auto.
Wij bieden de auto tevens aan met ons afleverpakket 'PLUS', meerprijs € 995. Dit pakket bevat:
12 maanden BOVAG garantie, nieuwe APK, onderhoud inclusief het vervangen van slijtagedelen, een professionele reinigingsbeurt voor het interieur en exterieur, een halfvolle tank brandstof en 1 jaar lang gratis pechhulp in geheel Europa, en gratis vervangend vervoer.
Inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar en het is mogelijk om de auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.
Wij bieden u de mogelijkheid om de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen, zoals 3 jaar lang aanschafwaardedekking. Vraag hiervoor naar de voorwaarden.
Bij onderhoud of reparatie staat er bij Autogroep Twente altijd een GRATIS leenauto ter beschikking.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Wilt u meer informatie over deze of een andere auto, of wilt u graag een afspraak maken voor een vrijblijvende offerte of proefrit, neem dan telefonisch contact met ons op via het hiernaast vermelde telefoonnummer.
Inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar en het is mogelijk om de auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.
Wij bieden u de mogelijkheid om de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen, zoals géén eigen risico, zelfs niet bij ruitschade. Vraag hiervoor naar de voorwaarden.
Bij onderhoud of reparatie staat er bij Autogroep Twente altijd een gratis leenauto ter beschikking.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Lynk & Co 01 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































![Polestar 2 - 2 Long Range Dual Motor 78 kWh 3-Fase [ Navi Camera Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I757099058/240x180/polestar-2-long-range-dual-motor-78-kwh-3-fase-navi-camera-stoelverwarming.jpg)


























![Ford Puma - 1.0 EcoBoost Hybrid 155pk ST-Line X [ Apple / Android LED Navi B&O Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I756477198/240x180/ford-puma-1-0-ecoboost-hybrid-155pk-st-line-x-apple-android-led-navi-b-o-stoelverwarming.jpg)
























