
Lynk & Co 01 - 1.5 Plug-in Hybrid PHEV | Luxe en elegante SUV met 1.800 kg trekvermogen | Elektrisch schu
Algemeen
| Prijs | € 27.899 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 34.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 17 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GHP-49-V |
| Datum deel 1 | 17-04-2023 (import) |
| Motorvermogen | 193 kW (262 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1477 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1854 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Technische informatie
Koppel: 265 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 42 liter
Actieradius: 69 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.350 kg
Lengte: 454 cm
Wielbasis: 273 cm
Accu
Accu: 18 kWh
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,2 l/100km (1 op 83,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 27 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 260 - € 287 per kwartaal
Leaseprijs: private lease € 709 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 664 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Zo meenemen! (inbegrepen):
- Used Car afleverpakket (€ 995 meerprijs):
- 12 maanden Bovag-garantie
- 24 maanden garantie mogelijk i.c.m. onze allrisk GEMAX'SPOLIS.
- Kijk voor meer informatie op www.gemaxspolis.nl
- Volledige controle
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle tank
- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Zo meenemen!"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Lynk & Co Rokin 75 1012 KL Amsterdam, NL 08003735500 lynkco.com/nl info@lynkco.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
- afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- dakspoiler
- elektrisch bedienbare achterklep
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- dashboardcamera
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- file assistent
- rijstrooksensor met correctie
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
Overig
- 360 graden camera
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Trekhaak (optioneel)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
*De garantieperiode voor deze Lynk & Co 01 kan worden verlengd tot 8 jaar. Neem contact op met onze Sales Crew, zij vertellen u er graag meer over.
Met z'n extra elektromotor geeft de hybride Lynk & Co 01 een heel nieuwe dimensie aan het rijden. Met een driecilinder motor en een automatische transmissie beschikt deze Lynk & Co over uitstekende prestaties. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Maximaal daglicht, royaal uitzicht: het glazen panoramadak zorgt ervoor! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met het digitale dashboard heeft u essentiële info in beeld. Altijd, overal. De 360 graden camera biedt een beter zicht bij slechte weersomstandigheden, waardoor u beter kan anticiperen op mogelijke gevaren. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. De aanwezige file assistent meet de afstand tot uw voorligger en zorgt voor een veilige afstand. Staat het voor u opeens stil? Dan zorgt het systeem dat de auto ook stopt. Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij DAB-ontvangst. Ook achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel horen tot de voorzieningen op deze auto.
De geavanceerde technologie in deze Lynk & Co is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Bij MAX'S wordt de auto standaard volgens de wettelijke voorwaarden afgeleverd.
Mocht u de auto nog completer afgeleverd willen hebben, dan kunt u altijd kiezen voor het afleverpakket vanaf 995,=
Dit pakket bestaat uit:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Minimaal 2 jaar garantie mogelijk i.c.m. onze allrisk GEMAX'SPOLIS.
Kijk voor meer informatie op www.gemaxspolis.nl
- Volledige controle
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle tank
- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.
LIFE IS TOO SHORT TO BUY BORING CARS!
Ik ben MAX’S en ben onderdeel van de Nieuwenhuijse Groep. Ik heet je welkom in mijn moderne garage waar ik alles in huis heb. Occasions met een goed verhaal, perfect onderhouden met een eerlijke prijs. En een team van vakkundige monteurs en technici, die je onderhoud en reparatie van dealerkwaliteit garanderen.
Bij MAX’S bieden we een totaal pakket aan:
- In onze ruime werkplaats staan onze monteurs klaar voor het onderhoud aan uw auto, het vernieuwen van de APK en schadeherstel.
- De GEMAX’S POLIS: Extra garantie is handig als je opeens langs de weg staat met een spontaan technisch defect aan je auto. Was je daar maar voor verzekerd. Dat kan! Met onze allrisk verzekering verlengen wij de garantie tot minimaal 2 jaar (24 maanden) en dit kan oplopen tot maximaal 10 JAAR! De enige allrisk autoverzekering met minimaal 2 jaar extra garantie*.
- Het MAX’S onderhoudsabonnement: Met het MAX’S Mobility onderhoudsabonnement weet je waar jij financieel aan toe bent! Met dit abonnement betaal je namelijk per maand voor het onderhoud aan jouw auto. En dat gaat verder dan alleen de onderhoudsbeurt, want ook de verplichte APK keuring, het vervangen van remblokken, de remschijven of de distributieriem zijn in dit abonnement inbegrepen. Dit zijn vervangingen die vaak meer kosten dan de onderhoudsbeurt zelf.
Hoeveel kost een Lynk & Co 01 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































