
Mercedes-Benz A-klasse - 180 CDI Ambition export
Algemeen
| Prijs | € 5.555 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 461.853 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 28 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-SFS-05 |
| Datum deel 1 | 18-09-2013 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1375 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 735 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2012 - dec. 2013
Modelcode: W176
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.000 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 179 x 144 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Historie
Aantal eigenaren: 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Siero Walstraat 6 8317AP KRAGGENBURG, NL 0527252744 http://www.autosiero.nl info@autosiero.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
HANDEL EN EXPORT
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























