
Mercedes-Benz A-klasse - 200 AMG 45 Styling Panoramadak Burmester CarPlay Sfeer 360 WideScreen Memory
Algemeen
| Prijs | € 25.450 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 105.579 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 06 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HZV-47-V |
| Datum deel 1 | 23-11-2018 (import) |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R17
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.885 kg
Afmetingen (LxBxH): 442 x 180 x 144 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Side skirts
- Trekhaak met afneembare kogel
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Brake Assist System
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- achteruitrijcamera
- Afneembare trekhaak
- dodehoek detectie
- hill hold functie
- lichtmetalen velgen 19"
- nachtzicht-assistent
- premium kleur
- rondomzicht camera
- sfeerverlichting
- sportonderstel
- stoel ventilatie voor
- vermoeidheids herkenning
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Inruil Mogelijk!!
Om teleurstellingen te voorkomen, adviseren wij u om een afspraak te maken voor een bezichtiging en/of proefrit!
Al onze auto's hebben een aantoonbaar correcte kilometerstand en zijn voorzien van een NAP certificaat/Tellerkaart.
Kijkt u ook eens bij onze andere advertenties!
Basaran Auto's
Poortweg 6
4613 Bw Bergen op Zoom
Tel: 06-25329748
E-mail: info@basaranautos.nl
www.basaranautos.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































