
Mercedes-Benz A-klasse - 200 Premium Plus Automaat - Navi | Camera
Algemeen
| Prijs | € 24.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 66.095 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 09 april 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-048-FT |
| Datum deel 1 | 29-06-2020 (import) |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,00 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker grijs metallic |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Laan van de Dierenriem 35
7324AB Apeldoorn
0553602386
www.honda-wesselink.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2018 - dec. 2021
Modelcode: W177
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 43 liter
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.885 kg
Afmetingen (LxBxH): 446 x 185 x 146 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Wesselink Standaard Afleverpakket (zonder meerprijs): ✅ Aflevercontrole ✅ Wettelijke garantie ✅ Minimaal 6 maanden APK ✅ Auto wassen & uitzuigen
- Wesselink Zeker Geregeld Afleverpakket (€ 895): ✅ Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift ✅ BOVAG 40 punten check ✅ 12 maanden BOVAG garantie ✅ Pechhulp tot de eerstvolgende onderhoudsbeurt (max. 12 maanden ) ✅ Minimaal 12 maanden APK keuring ✅ Brandstof tank halfvol ✅ Accu bij PHEV en EV vol ✅ Interieur en exterieur intensief gereinigd en gepoetst ✅ Gratis einde garantie check
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Honda Wesselink Apeldoorn B.V. Laan van de Dierenriem 35 7324AB APELDOORN, NL 0553602386 http://www.honda-wesselink.nl apeldoorn@honda-wesselink.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur zwart
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verlaagde carrosserie
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Verkeersbord detectie
Overige
- Connected services
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
U bent van harte welkom bij onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer en Emst. Autobedrijf Wesselink, kwaliteit gegarandeerd !
Autobedrijf Wesselink B.V. stelt het op prijs dat u geïnteresseerd bent in onze producten en diensten en een bezoek brengt aan één van onze sites. Hoewel de informatie op deze site permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze site te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten of daarvoor aansprakelijkheid te aanvaarden. Aan de inhoud van deze site kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























