
Suzuki Grand Vitara - 2.0-16V Exclusive - Automaat - 4X4
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 219.437 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 06 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 36-TZ-XT |
| Datum deel 1 | 22-03-2007 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,60 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | maart 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/65 R17
Acceleratie (0-100): 13,6 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.070 kg
Afmetingen (LxBxH): 447 x 181 x 170 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 228 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik in de stad: 12,1 l/100km (1 op 8,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Afneembare trekhaak
- Android Scherm
= Bijzonderheden =
Nette Suzuki Grand vitara Automaat
Bouwjaar 2007
Ziet er van binnen als buiten goed uit
Rijdt en schakelt prima
Alle onderhoudsboekjes aanwezig
BIJ ONS IS INRUIL ALTIJD MOGELIJK.
AUTO OP NAAM ZETTEN IS BIJ ONS OOK MOGELIJK.
ALLE EXPORTPAPIEREN REGELEN VOOR EXPORT NAAR HET BUITENLAND IS OOK MOGELIJK.
AUTO OVERSCHRIJVEN KAN OOK OP ZONDAG !!!
Bij serieuze interesse graag telefonisch contact opnemen op het telefoonnummer 0614332987. U bent uiteraard altijd van harte welkom om onze voorraad persoonlijk te komen bekijken.
Autobedrijf EURO2000 biedt vele diversiteit occasions.
Klik op BEKIJK OP ALLE ADVERTENTIES voor meer occasions. Gelieve te bellen voor eventuele informatie, Ga voor meer aanbod naar www.euro2000.nl
Autobedrijf Euro 2000
Van IJsendijkstraat 156
1442LC PURMEREND
Tel: 0614332987
E-mail: info@euro2000.nl
Hoeveel kost een Suzuki Grand Vitara verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























