
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 180 Premium Plus Automaat Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 19.395 |
| Bouwjaar | September 2017 |
| Kilometerstand | 84.501 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 15 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PS-040-Z |
| Datum deel 1 | 15-09-2017 |
| Topsnelheid | 221 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1400 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | maart 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2017 - mei 2018
Modelcode: S205
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 66 liter
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 221 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.075 kg
Afmetingen (LxBxH): 477 x 184 x 147 cm
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Beijer Auto's Langeweg 5J 3261LJ OUD-BEIJERLAND, NL 0186-219014 http://www.beijerauto.nl info@beijerauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Bluetooth
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
= Bijzonderheden =
Dit betreft een Mercedes-Benz C-klasse Estate 180 Premium Plus Automaat afkomstig van de 1e eigenaar met origineel 84.501 km (NAP) gereden.
Deze auto is dealer onderhouden (service uitdraai aanwezig) en de laatste beurt is uitgevoerd bij 77.708 km.
Verder is deze Mercedes voorzien van een distributieketting en wordt geleverd met een nieuwe APK.
Bezichtiging en proefrit uitsluitend op afspraak!
Wij verwelkomen u graag voor een afspraak en bieden de mogelijkheid om uw huidige auto in te ruilen. Daarnaast kunnen wij, indien gewenst, een op maat gemaakte verzekeringsofferte en/of financieringsvoorstel voor u opstellen.
Om ervoor te zorgen dat uw "nieuwe" auto in uitstekende staat aan u wordt afgeleverd, brengen wij € 295,- afleverkosten in rekening. Wat mag u van ons verwachten?
• Minimaal 8 maanden geldige APK
• Professionele poetsbeurt van interieur en exterieur
• Controle en bijvullen van vloeistoffen
• Tellerstandrapport (NAP)
• Tenaamstelling van het kenteken
• Officiële RDW-vrijwaring van uw oude voertuig
Wij zorgen ervoor dat u met een gerust hart de weg op kunt!
Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































