
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 200 CDI AMG Exclusive uitvoering
Algemeen
| Prijs | € 19.750 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 170.253 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XV-149-K |
| Datum deel 1 | 18-04-2017 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | oktober 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kreitenmolenstraat 165A
5071BD Udenhout
013-5111585
https://www.vanderavoort.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 181 x 146 cm
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart/hout
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- exclusive spaak wielen
- noten hout interieur
- S-klasse grill
- verlichte instaplijsten
= Bijzonderheden =
uitzonderlijk exclusive model met de bijpassende spaakwielen & S-klasse grill
Deze Mercedes-Benz C-klasse Estate komt uit 2017, werd geleverd van 01-01-2017 tot 30-05-2018 en kostte toen € 57.276,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2019 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 100 kW (136 PK) en een cilinderinhoud van 2143 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 210 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,6 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 4,4 liter per 100 km en hij weegt 1515 kg. De APK is geldig tot 11-05-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 513,42 per kwartaal.
Vroeg of laat wilt u geen auto, maar een Mercedes. 'The best or nothing'. Als ook de uitstraling een beetje pittig mag, komt de AMG-styling mooi van pas. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Donkere en koude maanden? U zit altijd goed dankzij de stoelverwarming. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, sportonderstel, halflederen bekleding en warmtewerend glas ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Nekkramp en verdraaide schouders zijn verleden tijd. Door de achteruitrijcamera is iedere meter achter de auto glashelder in beeld. Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. Het navigatiesysteem met harde schijf brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. Op een drukke weg heeft u soms ogen in uw achterhoofd nodig. De sensoren aan de achterzijde nemen die functie over en geven een achteropkomend verkeer waarschuwing als een achterligger te dicht op u zit. De uitrusting van deze Mercedes-Benz is met automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz C-klasse Estate samen. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























