
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 200 CDI Ambition Avantgarde Trekhaak 220d motor Automaat
Algemeen
| Prijs | € 16.995 |
| Prijs excl. BTW | € 14.122 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 163.896 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 08 september 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-103-TV |
| Datum deel 1 | 26-09-2017 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Donker Cavanciet blauw |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | oktober 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: S205
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 66 liter
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 210 km/u
GVW: 2.190 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieur: zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
CO₂-uitstoot (NEDC): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Autojorg Basis Pakket (inbegrepen):
✅ Geldige APK
✅ Vloeistoffen controle
✅ Tenaamstelling
✅ Vrijwaring
✅ Zonder garantie
✅ Banden op juiste spanning
- Autojorg Premium Pakket (€ 995 meerprijs):
Alles van het meeneem pakket
✅ Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
✅ 6 maanden garantie / 10.000 km*
✅ Minimaal 25% brandstof
✅ Minimaal 6 maanden geldige APK
✅ 1 jaar mobiliteitsgarantie (Europese dekking) t.w.v. €250,-
Prijs per categorie:
Tot 4 cilinder en elektrisch €995,-
Tot 6 cilinder €1.295,-
Vanaf 8 cilinder €1.595,-
- Autojorg Premium Plus Pakket (€ 1.995 meerprijs):
Alles van het Premium pakket
✅ 1 jaar garantie / 20.000 km*
✅ Volle brandstof tank
✅ Minimaal 25% brandstof
✅ Minimaal 12 maanden geldige APK
✅ Onderhoudsvoucher t.w.v. €200,- in combinatie met gratis haal- en brengservice of vervangend vervoer
Prijs per categorie:
Tot 4 cilinder en elektrisch €1.995,-
Tot 6 cilinder €2.295,-
Vanaf 8 cilinder €2.595,-
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- (357)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- Cruisecontrol met HOLD-functie en variabele snelheidsbegrenzing SPEEDTRONIC (440)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- AVANTGARDE Exterieur (LED-koplampen, lichtmetalen velgen 17", aluminium delen exterieur) (P15)
- AVANTGARDE Interieur (Sierdelen aluminium geslepen) (P14)
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
AUTOJORG is in Brabant het adres voor een occasion. Met enthousiaste en vakkundige medewerkers staan we voor u klaar. AUTOJORG is gespecialiseerd in de in- en verkoop van hoogwaardige gebruikte auto´s. Voor reparatie en onderhoud kunt terecht in onze professionele werkplaats. Wij staan voor een open en eerlijke communicatie en bieden u de auto die bij u past, tegen een aantrekkelijke prijs.
Al uw inruil is bespreekbaar. Voor een indicatie van de inruilprijs kunt u foto's sturen per WhatsApp naar een van onze verkoopadviseurs:
Bjorn Kuis +31 (0)6 12081639
Mark van de Voort op +31 (0)6 53182010
Len Steusfij op +31 (0)6 82044655
Op al onze voertuigen is standaard het AutoJorg Basis Pakket inbegrepen. Tegen meerprijs is het AutoJorg Premium Pakket en AutoJorg Premium Plus Pakket optioneel.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























