
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 200 CDI Business Solution
Algemeen
| Prijs | € 11.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 221.860 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 15 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PJ-715-J |
| Datum deel 1 | 06-07-2017 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit parelmoer |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mercedes C-klasse Estate 200 CDI Business Solution
- Kenteken: PJ-715-J
- Merk: Mercedes
- Model: C-klasse Estate
- APK tot: 15-07-2027
- Tellerstand: 221860 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit Parelmoer
- Motorinhoud: 2143 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 651921
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1515 kg
- Max. trekgewicht: 1800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 477 cm
- Breedte: 184 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 505 - 529 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Keyless Go pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
Pakket: Navigatie pakket
- DVD speler
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- WiFi
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
nette mercedes c200 cdi 9 traps automaat in bemiddeling informatie telefoon 0653549995
D.M. Broekaert
Edisonweg 6c
4382 NW Vlissingen
0654780477
dbroekaert@zeelandnet.nl
www.auto.dbroekaert.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























