
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 200 Prestige | NAVI | ELECK STOEL | XENON | STOELVERWARM |
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 149.450 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KN-602-G |
| Datum deel 1 | 27-08-2015 (import) |
| Topsnelheid | 233 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 233 km/u
GVW: 2.080 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 128 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
U ziet het al aan de buitenkant en u voelt het zodra u de krachtige motor start, deze sportieve Mercedes-Benz C-klasse Estate is gemaakt om prestaties te leveren. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Eén blik naar binnen bewijst het al: pure klasse, onder meer dankzij het lederen interieur. Deze Mercedes-Benz C-klasse Estate legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Pittig rijden wordt nog comfortabeler dankzij de fraaie sportstoelen. Verder is de Mercedes-Benz uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Uw smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar u ook bent, contact houden is een eitje. De luidsprekers van het high performance audiosysteem omringen u met een uitgebalanceerd geluid. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Mercedes-Benz C-klasse Estate voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Boem is ho? Niet bij deze Mercedes-Benz C-klasse Estate. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. De Mercedes-Benz is standaard voorzien van: navigatiesysteem, multifunctioneel lederen stuur, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Mercedes-Benz C-klasse Estate heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Met het accident avoidance system heeft u een extra paar ogen aan boord. Het systeem waarschuwt bij een dreigende aanrijding.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Mercedes-Benz, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Graag van te voren even bellen om teleurstelling te voorkomen...
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















![Mercedes-Benz C-klasse Estate - 180 Lease Edition [NL Auto | Carplay | StoelVW | Cruise | Trekhaak]](https://cdn.autowereld.nl/I762153333/240x180/mercedes-benz-c-klasse-estate-180-lease-edition-nl-auto-carplay-stoelvw-cruise-trekhaak.jpg)




