
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 220 CDI BlueEFFICIENCY Business Class Avantgarde | Zo Mee | Lees Tekst | Read Text
Algemeen
| Prijs | € 4.748 |
| Bouwjaar | Juli 2010 |
| Kilometerstand | 212.076 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 22 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 25-XXL-9 |
| Datum deel 1 | 12-07-2010 (import) |
| Topsnelheid | 219 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1565 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2009 - feb. 2011
Modelcode: S204
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 66 liter
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 219 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.205 kg
Afmetingen (LxBxH): 471 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 157 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 1 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: van Leeuwen Auto's Kapitein Nemostraat 18 7821AC EMMEN, NL 0591-820350 http://www.vanleeuwenemmen.nl verkoop@vanleeuwenemmen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Chroom delen exterieur
- Dakdraagsysteem
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Navigatie full map + hard disk
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
= Bijzonderheden =
Deze auto heeft een motorstoring, oorzaak is onbekend.
This car has an engine fault; the cause is unknown.
Dieses Auto hat eine Motorstörung; die Ursache ist unbekannt.
У цього автомобіля є несправність двигуна; причина невідома.
Cette voiture a une panne moteur ; la cause est inconnue.
Ten samochód ma usterkę silnika; przyczyna jest nieznana.
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Kaptein Nemostraat 18 in het mooie Emmen.
Auto wordt verkocht met bestaande APK (niet te verlengen) en zonder garantie.
Verkoop in huidige staat, ideaal voor handel of opknapwerk. Snel beslissen – weg is weg!
Neem contact op voor meer info.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 09:00 uur tot 18:00 uur.
Zaterdag: 08:30 uur tot 17:00
Zondag gesloten.
Telefoon: 0591-820350
E-mail: info@vanleeuwenemmen.nl
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0591-820350).
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























