
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 220 CDI Elegance Airco Apk Nap
Algemeen
| Prijs | € 3.250 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 389.494 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 21 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 57-ZR-HF |
| Datum deel 1 | 05-05-2008 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2148 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1550 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | oktober 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.180 kg
Afmetingen (LxBxH): 460 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 180 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,2 l/100km (1 op 10,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Brake Assist System
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overige
- Comfort-pakket (Alarm klasse 3, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Radio-CD/MP3 speler, Ruitensproeiers verwarmbaar)
Wilt u langskomen? Maak eerst telefonisch een afspraak?
Export trailer € 25
Export compleet € 99
Op mail word niet altijd gereageerd!!!
Maandag t/m Zaterdag van 9.00 uur tot 20.00 uur
Zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























