
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 200 CDI Automaat
Algemeen
| Prijs | € 2.599 |
| Bouwjaar | Februari 2009 |
| Kilometerstand | 237.867 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 62-STG-2 |
| Datum deel 1 | 11-02-2009 (import) |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2148 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | oktober 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.145 kg
Afmetingen (LxBxH): 460 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
CO₂-uitstoot: 176 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-navigatie
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Airbag hoofd achter
- Airbag hoofd voor
- Airbag opzij achter
- Airbag opzij voor
- Airbag passagier
- Airco Climate control Cruise control
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bandenspanning controlesysteem
- Bluetooth
- Carkit
- CD-wisselaar
- Central deur met afstanbidingen
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Mistlampen achter
- Reservewiel
- Stol verwarming
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































