
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 250 CDI Business Class Elegance '12 AMG Pakket Leder Clima Navi Cruise
Algemeen
| Prijs | € 9.949 |
| Bouwjaar | November 2012 |
| Kilometerstand | 278.122 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-STT-78 |
| Datum deel 1 | 14-11-2012 (import) |
| Topsnelheid | 237 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1575 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 237 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.215 kg
Afmetingen (LxBxH): 461 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 138 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Audio-navigatiesysteem
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Kunstlederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achterspoiler
- AMG-styling
- Bi-xenon adaptief
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Side-skirts
- Side skirts
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Zeer nette goed rijdende Mercedes C250. Deze Mercedes-Benz C-klasse Estate komt uit 2012, werd geleverd van 01-02-2011 tot 31-12-2012 en kostte toen € 78.621,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2013 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 150 kW (204 PK) en een cilinderinhoud van 2143 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 237 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 7,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,1 liter per 100 km en hij weegt 1575 kg. De APK is geldig tot 12-12-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 557,75 per kwartaal.
Inruil is altijd mogelijk.
Whatsapp nummer: 06-83537094
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























