
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 300 Premium Pack
Algemeen
| Prijs | € 27.995 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 96.299 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XF-001-Z |
| Datum deel 1 | 27-12-2018 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,00 sec |
| Motorvermogen | 190 kW (258 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1510 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Zeer mooie goed onderhouden C300 Combi met panoramadak en de juiste optie's.
Mercedes C-klasse Estate 300 Premium Pack
- Kenteken: XF-001-Z
- Merk: Mercedes
- Model: C-klasse Estate
- APK tot: 27-12-2026
- Tellerstand: 96299 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1991 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 264920
- Vermogen: 190 kW / 259pk
- Ledig gewicht: 1510 kg
- Max. trekgewicht: 1800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 477 cm
- Breedte: 184 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Spoor pakket
- Dodehoek detectie
- Rijstrooksensor
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Verlaagde carrosserie
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Stoel ventilatie voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- 12Volt aansluiting
- 18" all
- AMG velgen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag
- Airbag passagier
- Airbags
- Airconditioning
- Alarm klasse 1
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun
- Audio-installatie
- Automatisch te openen en te sluiten achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersairbag
- Binnen/buitenspiegel aut
- Blue tooth tel
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegel
- Buitenspiegels elektr
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroompakket
- Climate Control
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Dodehoek detector
- Draadloze telefoonlader
- Dubbele uitlaat
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
- Elektrisch verstelbare stoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Instaplijsten verlicht
- Keyless Go
- Keyless Go startfunctie
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Licht en zicht pakket
- Matrix LED koplampen
- Multimedia systeem
- Neerklapbare achterbank in delen
- Parkeersensor
- Passagiersairbag
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Stoelverwarming
- Traction Control
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Xenon verlichting
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
De Ster Groep BV
de Steenstraat 7G
5107 NE Dongen
0621528291
info@destergroep.nl
www.destergroep.nl/index.html
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























