
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 300e Luxury Line LEDER MEMORY DISTRONIC 360-CAMERA CARPLAY SFEER 18''
Algemeen
| Prijs | € 32.800 |
| Prijs excl. BTW | € 27.133 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 65.072 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 28 juli 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJZ-99-B |
| Datum deel 1 | 28-07-2022 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 2020 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 167 |
| Introductiejaar | maart 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2022 - jul. 2024
Modelcode: S206
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 230 kW (313 PK)
Vermogen elektromotor(en): 95 kW (129 PK)
Vermogen brandstofmotor: 150 kW (204 PK)
Koppel: 320 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.655 kg
Afmetingen (LxBxH): 479 x 190 x 149 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 15 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Van 't Hoog Zaltbommel Doornepol 1b 5301LV ZALTBOMMEL, NL 0418517800 http://www.vanthoog-zaltbommel.nl evroegh@vanthoog-zaltbommel.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verlaagde carrosserie
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Winter-pack (ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar, stuur verwarmd)
= Bijzonderheden =
WORDT VERWACHT
MEER INFORMATIE EN FOTO'S VOLGEN ZSM!!
Wij zijn een universeel garagebedrijf en aangesloten bij de BOVAG. U vind bij ons een rijk assortiment van doorlopend 80 jong gebruikte wagens, welke zijn voorzien van Nationale Autopas en onderhoudshistorie.
Onze fraaie locatie is zeer centraal gelegen in het land, nabij de A2 te Zaltbommel. Onze ruime openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag 09:00-17:30 op Zaterdag van 09:00-15:00.
Graag tot ziens bij Autobedrijf van 't Hoog Zaltbommel
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autobedrijf van 't Hoog niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























