
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 450 AMG 4MATIC, PANORAMADAK, BURMESTER, NAVIGATIE, CRUISE CONTROL, CLIMATE CONTROL, STOELV
Algemeen
| Prijs | € 25.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 138.294 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-479-RV |
| Datum deel 1 | 26-11-2015 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,00 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1635 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mercedes C-klasse Estate 450 AMG 4MATIC, PANORAMADAK, BURMESTER, NAVIGATIE, CRUISE CONTROL, CLIMATE CONTROL, STOELVERWARMING, LICHTMETAAL 19"
- Kenteken: J-479-RV
- Merk: Mercedes
- Model: C-klasse Estate
- APK tot: 28-02-2027
- Tellerstand: 138294 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 2996 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: 276823
- Vermogen: 270 kW / 368pk
- Ledig gewicht: 1635 kg
- Max. trekgewicht: 1800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: AMG Line Exterieur
- AMG-styling
- Sportonderstel
Pakket: Parkeer pakket
- Achteruitrijcamera
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Pakket: Spiegel pakket
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- AMG-styling
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Schitterende en in zeer nette staat verkerende Mercedes C-klasse Estate 450 AMG 4MATIC.
Deze auto is voorzien van diverse luxe opties en extra's. De onderhoudshistorie is aanwezig en ter inzage in onze advertentie.
Zowel van binnen als buiten verkeert deze Mercedes C-klasse in een nette staat. De servicekosten bedragen € 795,- incl. APK tot 02-2027.
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging van deze prachtige Mercedes C-klasse Estate 450 AMG 4MATIC, een proefrit behoort dan tevens tot de mogelijkheden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend, druk en/of zetfouten voorbehouden.
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven, fouten in de tekst of getoonde opties zijn echter nooit uit te sluiten. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de advertentietekst en/of de getoonde optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
✅ Bereik ons 7 dagen per week via Whatsapp business op 0031553030930
Uw aankoop bij AUTOTIJD.NL
✅ Inruil van uw huidige auto is mogelijk
✅ 6 dagen per week geopend
✅ 3-6-12 maanden garantie mogelijk*
✅ Nieuwe APK- Keuring mogelijk bij aflevering*
✅ Eenvoudig financiering aanvragen
✅ Bezorging van de auto in heel NL mogelijk*
Zorgeloze koop op afstand mogelijk
✅ Ontvang een filmpje van de auto
✅ Laat vooraf een aankoopkeuring uitvoeren
✅ Beslis definitief na inzage van dit rapport
* Vraag naar de voorwaarden / mogelijkheden
AUTOTIJD BV
Sleutelbloemstraat 59
7322 AH Apeldoorn
0553030930
contact@autotijd.nl
www.autotijd.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































