
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 180 AMG Night Edition Plus
Algemeen
| Prijs | € 14.750 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 166.795 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-058-RR |
| Datum deel 1 | 17-03-2017 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.955 kg
Afmetingen (LxBxH): 464 x 178 x 144 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs
Milieu
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- AMG-styling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overig
- 18" inch lichtmetaal
- Bluetooth
- Zwarte hemel
= Bijzonderheden =
Volledig dealer onderhouden Mercedes-Benz CLA Shooting Brake 180 AMG Night Edition Plus uit 2017, een sportieve en luxe stationwagen voorzien van veel extra’s!
Een stijlvolle en comfortabele auto met een sportieve uitstraling dankzij de AMG Night Edition Plus uitvoering. De CLA Shooting Brake combineert het praktische van een stationwagen met het sportieve karakter van Mercedes-Benz.
De Mercedes-Benz CLA is voorzien van onder andere: Spraakbediening, Stoelverwarming, Dynamic Select, Climate control, Display scherm, Cruise control, Flippers aan het stuur, Bluetooth, Achterbank in delen neerklapbaar en Isofix etc..
Zowel van binnen als van buiten in zeer nette staat, het interieur is fris en onbeschadigd.
Technisch verkeerd de Mercedes in goede staat.
Volledig dealer onderhouden en gehele historie aanwezig.
Voorzien van 4 goede 18" Michelin zomerbanden.
Boekjes incl. 2 sleutels aanwezig bij de auto
De Mercedes CLA wordt rijklaar afgeleverd met nieuwe apk en desgewenst leveren wij hem af met één van de volgende afleverpakketten;
Kiest u voor het V.I.P. Pakket bij deze auto zal de auto gepoetst worden afgeleverd met:
- Nieuwe/recente apk
- Kleine onderhoudsbeurt
- Algehele check
- Nieuwe mattenset
- Tenaamstellen van voertuig
Kosten voor dit pakket bedragen €450,-
Kiest u voor het V.I.P. + Pakket bij deze auto zal de auto gepoetst worden afgeleverd met:
- Nieuw apk
- Grote onderhoudsbeurt
- Algehele check
- Nieuwe mattenset
- Tenaamstellen van voertuig
- 3 maanden garantie motor + versnellingsbak
Kosten van dit pakket bedragen €600,-
Bij deze auto kunt u kiezen voor ons "Bovag pakket" met 12 maanden Bovag garantie tegen meerprijs van €1200,- euro.
Het inruilen van uw huidige auto is bespreekbaar, voor het maken van een inruilvoorstel ontvangen wij graag een paar foto's + informatie van de in te ruilen auto. Dit kunt u sturen via deze advertentie, via onze website, per mail of via Whatsapp.
De km-stand is aantoonbaar d.m.v. een correcte Nationale Auto Pas (NAP).
Het is mogelijk om tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.
Vraag ons naar de mogelijkheden of kijk op: https://www.autovanderzwan.nl/financiering-dtc-lease-2/
Graag tot ziens bij
Auto van der Zwan
Loswal 10
7772 TT Hardenberg
Tel/fax: 0523-680567
Whatsapp: 06-86863005
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 08:00 tot 17:30
Zaterdag 09:00 tot 16:00
..
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























