
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 180 Premium cruise/airco/lane assist
Algemeen
Prijs | € 26.950 |
Bouwjaar | Augustus 2021 |
Kilometerstand | 99.946 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automaat |
Aantal versnellingen | - |
APK | Ja, tot 26 november 2026 |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | GPF-92-D |
Datum deel 1 | 28-11-2024 |
Topsnelheid | 215 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
Aantal deuren | 5-deurs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aantal cilinders | 4-cilinder |
Cilinderinhoud | 1332 cc |
Energielabel | B |
Carrosserie | Combi |
Kleur | Rood (Metallic) |
Oorspronkelijke kleur | - |
Gewicht | 1340 kg |
Trekgewicht max | 1400 kg |
Trekgewicht onger. | - |
Verbruik | (±) 1 op 16 |
Introductiejaar | juli 2019 |
Meer modelinformatie |


Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Airbag. zijdelings acht.2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Airbags knie
- Alarminstallatie
- Centr. deurvergr. afstand.
- ESP
- Warmtewerend getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Park control achter
- Startonderbreking
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Airconditioning. automat.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- El. verstelbare spiegels
- El. verst. best.stoel
- El. verst. voorstoelen
- Verstelbaar stuur
- Lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Xenon-koplampen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Deelbare achterbank
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Bumpers in kleur carrosserie
- Radio DAB
- USB
- AUX-IN
- WIFI
- Bluetooth
- Android Auto
- Half lederen bekleding
- EBD
- Dynamisch Traction control
- Bandenspanningscontrole
- Adaptieve cruise control
- Achteruit rij camera
- Sidespoilers/steps in kleur van carrosserie
- Achterspoiler in kleur carrosserie
- Park control voor en achter
- Elektrische achterklep
- APK bij aflevering
- Rokersvrije auto
- LED-koplampen
- Armleuning midden voor
- Middenarmsteun
- Lane assist
- Bekerhouders voor
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Sportstuur
- Multifunctioneel stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Velgen Alu. 18 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passag.stoel hoogte verstelbaar
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- Comfort stoelen
Garanties
Extra informatie
Deze prachtige rode Mercedes-Benz CLA-KLASSE Shooting Brake 180 Premium uit 2021 is een ruime en stijlvolle stationwagon die uitermate geschikt is voor gezinnen en zakelijk gebruik. Met zijn automatische transmissie en 99946 kilometer op de teller biedt deze auto een comfortabele en soepele rijervaring. Het strakke en moderne design van deze auto trekt direct de aandacht en de premium uitvoering zorgt voor een luxe uitstraling. De 5 deuren maken het eenvoudig om in en uit te stappen, waardoor deze auto zeer praktisch in gebruik is. De ruime bagageruimte biedt voldoende plaats voor boodschappen, bagage of andere benodigdheden voor onderweg. Met 12 maanden BOVAG garantie bent u verzekerd van een betrouwbare aankoop. De rode kleur van deze auto zorgt voor een opvallende verschijning op de weg en laat zien dat u van stijl en klasse houdt. De heldere koplampen en chique velgen maken het plaatje compleet. Het interieur van deze Mercedes-Benz is voorzien van hoogwaardige materialen en een luxe afwerking. Het comfortabele lederen interieur zorgt ervoor dat u ontspannen en in stijl kunt reizen. Daarnaast is deze auto uitgerust met moderne technologische snufjes, zoals een navigatiesysteem, bluetooth connectiviteit en een uitgebreid infotainmentsysteem. De krachtige motor van deze auto zorgt voor vlotte acceleratie en stabiele prestaties op de weg. Dankzij de goede wegligging en het stabiele rijgedrag is het rijden in deze Mercedes-Benz een waar genot. Met zijn zuinige brandstofverbruik en lage CO2-uitstoot is deze auto ook nog eens milieuvriendelijk en kostenbesparend. Kortom, deze Mercedes-Benz CLA-KLASSE Shooting Brake 180 Premium is een betrouwbare, luxe en stijlvolle auto die u veel comfort en rijplezier zal bieden. Met zijn ruime interieur, praktische eigenschappen en moderne technologieën is deze auto de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een veelzijdige en elegante stationwagon. Neem nu contact op voor meer informatie of maak een afspraak voor een proefrit. Deze unieke auto is nu beschikbaar en kan binnenkort van u zijn
Maak kennis met Autobedrijf van der Linde; Bij ons kunt u terecht voor alles rondom uw auto! In onze showroom staan voornamelijk jong gebruikte auto’s die afkomstig zijn van onze gerenommeerde inkoopkanalen of rechtstreeks ingeruild van de vorige eigenaar. Wij zijn aangesloten bij BOVAG en AutoFirst, wat betekent dat wij staan voor garantie, kwaliteit, eerlijkheid en specialisme! Voor onderhoud, reparatie en overige werkzaamheden kunt u terecht in onze werkplaats. Bij onze vakkundige monteurs is uw auto in goede handen. Wij beschikken over moderne gereedschappen en apparatuur om uw auto veilig op de weg te houden. Ook kunt u bij ons terecht voor mobiliteitsgarantie. Kom gerust eens langs; we staan graag voor u klaar!
Autobedrijf van der Linde
Oud Avereest 23
7707 PM Balkbrug
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 08:00 tot 17:30 uur
Zaterdag van 08:00 tot 12:00
Zaterdagmiddag op afspraak
Disclaimer:
De informatie in deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Autobedrijf van der Linde is niet aansprakelijk voor eventuele druk- en/of zetfouten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij bezichtiging/aankoop de zaken die die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.