
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 250 e AMG Limited | Panoramadak | Plug-in Hybrid (PHEV) | Achteruitrijcamera | Parkeersens
Algemeen
| Prijs | € 24.899 |
| Prijs excl. BTW | € 20.618 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2022 |
| Kilometerstand | 130.294 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 29 juli 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-427-BZ |
| Datum deel 1 | 29-07-2022 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Mountain gray (787U) |
| Gewicht | 1645 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Modelcode: X118
Typenummer: 11868610-NLH
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 35 liter
Actieradius: 71 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.270 kg
Afmetingen (LxB): 470 x 186 cm
Wielbasis: 273 cm
Accu
Accu: 16 kWh
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Interieur
Interieur: Fabric/ imitation leather/ microfiber - Black/ anthracite (651A), Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 24 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Zo meenemen! (inbegrepen):
- Used Car afleverpakket (€ 995 meerprijs):
- 12 maanden Bovag-garantie
- 24 maanden garantie mogelijk i.c.m. onze allrisk GEMAX'SPOLIS.
- Kijk voor meer informatie op www.gemaxspolis.nl
- Volledige controle
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle tank
- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Zo meenemen!"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- AMG-styling
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- metaalkleur
- buitenspiegels met verlichting
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- verlaagde carrosserie
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB ontvanger
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Business Plus-pakket (matrix LED koplampen)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Modern design en bijzondere techniek bepalen de kwaliteiten van de hybride Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake. Omdat het oog ook wat wil, is de AMG-styling een heel aantrekkelijke plus. Het is een hybride, daardoor is de auto zuinig met brandstof. Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake heeft verwarmbare voorstoelen. Het daglicht valt in overvloed via het elektrisch bediende panoramadak op het fraaie interieur. Perfect zicht bij nacht en slecht weer? Dat leveren de koplampen met matrix LED-verlichting. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
U zult verrukt zijn van de digitale wereld van mobiliteit; het digitale dashboard projecteert alles wat u nodig heeft om uw rit aangenaam en veilig te maken. Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Met de ingebouwde spraakbediening kunt u de belangrijkste voertuigsystemen bedienen met stemcommando's. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het navigatiesysteem met harde schijf. De Mercedes-Benz is standaard voorzien van: electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en automatisch dimmende buitenspiegels.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Met voorzieningen als vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Bij MAX'S wordt de auto standaard volgens de wettelijke voorwaarden afgeleverd.
Mocht u de auto nog completer afgeleverd willen hebben, dan kunt u altijd kiezen voor het afleverpakket vanaf 995,=
Dit pakket bestaat uit:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Minimaal 2 jaar garantie mogelijk i.c.m. onze allrisk GEMAX'SPOLIS.
Kijk voor meer informatie op www.gemaxspolis.nl
- Volledige controle
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle tank
- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.
LIFE IS TOO SHORT TO BUY BORING CARS!
Ik ben MAX’S en ben onderdeel van de Nieuwenhuijse Groep. Ik heet je welkom in mijn moderne garage waar ik alles in huis heb. Occasions met een goed verhaal, perfect onderhouden met een eerlijke prijs. En een team van vakkundige monteurs en technici, die je onderhoud en reparatie van dealerkwaliteit garanderen.
Bij MAX’S bieden we een totaal pakket aan:
- In onze ruime werkplaats staan onze monteurs klaar voor het onderhoud aan uw auto, het vernieuwen van de APK en schadeherstel.
- De GEMAX’S POLIS: Extra garantie is handig als je opeens langs de weg staat met een spontaan technisch defect aan je auto. Was je daar maar voor verzekerd. Dat kan! Met onze allrisk verzekering verlengen wij de garantie tot minimaal 2 jaar (24 maanden) en dit kan oplopen tot maximaal 10 JAAR! De enige allrisk autoverzekering met minimaal 2 jaar extra garantie*.
- Het MAX’S onderhoudsabonnement: Met het MAX’S Mobility onderhoudsabonnement weet je waar jij financieel aan toe bent! Met dit abonnement betaal je namelijk per maand voor het onderhoud aan jouw auto. En dat gaat verder dan alleen de onderhoudsbeurt, want ook de verplichte APK keuring, het vervangen van remblokken, de remschijven of de distributieriem zijn in dit abonnement inbegrepen. Dit zijn vervangingen die vaak meer kosten dan de onderhoudsbeurt zelf.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























