
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 250 e Business Solution AMG Limited Automaat | Airco | Navigatie | Trekhaak | Vol opties |
Algemeen
| Prijs | € 24.899 |
| Prijs excl. BTW | € 20.617 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 155.680 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 06 april 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-354-KG |
| Datum deel 1 | 06-04-2022 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1650 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 118 kW (161 PK)
Vermogen elektromotor(en): 75 kW (102 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 70 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.270 kg
Afmetingen (LxBxH): 481 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 273 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 15 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 7.4 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Stekkeraansluiting snellader: Combined Charging System
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,3 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 34 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Trekhaak uitklapbaar
- Variabele stuuroverbrenging
- Verlaagde carrosserie
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
Goed voor de dag komen? Dat gaat lukken met deze topklasse zakenauto. Ten opzichte van het standaard model onderscheidt deze Mercedes-Benz zich met sportieve AMG-styling. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Alle benodigde informatie helder in beeld: het digitale dashboard is een geweldige rijhulp. De achteruitrijcamera geeft u duidelijk zicht op de ruimte achter de auto. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audiosysteem (met DAB!) en het navigatiesysteem met harde schijf kunt u bedienen vanaf het stuur of met spraak. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De Mercedes-Benz is standaard voorzien van: sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, automatisch dimmende buitenspiegels en lederen versnellingspook.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door accident avoidance system, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Al onze geadverteerde auto's worden aangeboden tegen meeneemprijzen. ( Rijklaar)
Extra Garantie, financieren en verzekeren is in overleg mogelijk vraag naar de voorwaarden
Optioneel:
Afleveringspakket € 695,- bestaande uit:
- Nieuwe APK (indien nog minder als 6 maand resterend)
- Afleveringsbeurt
Bel voor meer informatie. 0522-785249
Rudolf Meijer : 06-54227129 ( Whatsapp )
Wesley Roose : 06 44 14 00 45 ( Whatsapp )
E- mail: info@autovanmeijer.nl
Kijk voor meer occasions op : Www.autovanmeijer.nl
Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk
Helaas zijn wij niet altijd in staat om aanwezig te zijn. Voorkom teleurstelling en neem daarom altijd contact met ons op alvorens u ons bezoekt
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























