
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 250 OrangeArt Edition
Algemeen
| Prijs | € 16.999 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 187.447 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 september 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JGP-77-K |
| Datum deel 1 | 22-04-2015 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1465 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Zeer nette en sportieve Mercedes-Benz CLA-Klasse Shooting Brake 250 Sport 4MATIC Prestige uit 2015 met een kilometerstand van 187.447 km. Deze rijk uitgeruste shooting brake combineert sportiviteit, luxe en comfort en verkeert in een zeer nette staat.
De auto is goed onderhouden en wordt geleverd met onderhoudshistorie en facturen van uitgevoerde onderhoudsbeurten.
Mercedes CLA-klasse Brake 250 Sport 4MATIC |Automaat|211 PK
- Kenteken: JGP-77-K
- Merk: Mercedes
- Model: CLA-klasse Shooting Brake
- APK tot: 05-09-2027
- Tellerstand: 187447 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1991 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 270920
- Vermogen: 155 kW / 211pk
- Ledig gewicht: 1465 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 178 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: AMG exclusiefpakket
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Lederen sportstoelen
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportief interieur
- Sportstuur
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Exclusief pakket
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Lederen sportstoelen
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Intelligent Light System
- Bi-xenon koplampen
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
Pakket: Licht en zicht pakket
- Regensensor
Pakket: Night pakket
- Getint warmtewerend glas
Pakket: Parkeer pakket
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Pakket: Spiegel pakket
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Pakket: Spoor pakket
- Dodehoek detectie
- Rijstrooksensor
Pakket: Sport pakket
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
Pakket: Urban pakket
- Armsteun voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Stuur leder
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- AMG-styling
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint warmtewerend glas
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Sportonderstel
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Interieur accenten
- Lederen sportstoelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Deze Mercedes-Benz CLA Shooting Brake werd geleverd van 15-01-2015 tot 02-07-2015 en had destijds een nieuwprijs van €65.130,-. De auto is uitgerust met de krachtige 2.0 benzinemotor met een vermogen van 211 PK (155 kW) en een cilinderinhoud van 1991 cc.
Prestaties & efficiëntie:
De CLA behaalt een topsnelheid van 240 km/u en accelereert van 0 naar 100 km/u in slechts 6,8 seconden. Het gemiddelde verbruik bedraagt 6,6 liter per 100 km.
Staat & onderhoud:
✔️ Goed onderhouden
✔️ Onderhoudshistorie aanwezig
✔️ Facturen van onderhoudsbeurten aanwezig
✔️ Technisch in goede staat
✔️ Rijdt en schakelt uitstekend
✔️ Volledig rijdbaar
✔️ APK geldig tot 05-09-2027
Prestige uitvoering & opties:
✅ 4MATIC vierwielaandrijving
✅ Automatische transmissie
✅ Navigatiesysteem
✅ Cruise control
✅ Climate control
✅ Sportstoelen
✅ Parkeersensoren
✅ Achteruitrijcamera
✅ Elektrische ramen en spiegels
✅ Multifunctioneel stuurwiel
✅ Lichtmetalen velgen
✅ Luxe interieurafwerking
Specificaties:
Bouwjaar: 2015
Motor: 2.0 Benzine
Vermogen: 211 PK (155 kW)
Cilinderinhoud: 1991 cc
Transmissie: Automaat
Aandrijving: 4MATIC
Topsnelheid: 240 km/u
0–100 km/u: 6,8 sec
Gem. verbruik: 6,6 l/100 km
Gewicht: 1465 kg
APK geldig tot: 05-09-2027
Wegenbelasting: €260,92 per kwartaal
Kenteken: JGP-77-K
Kilometerstand: 187.447 km
Bedrijfsinformatie:
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























