
Mercedes-Benz CLA-Klasse - 180 AMG Camera | Keyless | Lane | Sfeer
Algemeen
| Prijs | € 26.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 84.572 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 april 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-830-NR |
| Datum deel 1 | 07-06-2019 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1310 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 705 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mercedes CLA-klasse 180 AMG Camera | Keyless | Lane | Sfeer
Airco, AMG-pakket, Apple Carplay/Android Auto, Automaat, Bluetooth, Burmester, Cruise control, Getinte ramen, Keyless entry & start, Lane assist, Led verlichting, Lederen/alcantara bekleding, Lichtmetalen velgen 18 inch, Multifunctioneel stuurwiel, Navigatie, Parkeercamera, Sfeerverlichting, Widescreen, Zwarte hemel
Onderscheidende opties
- AMG-pakket
- Apple Carplay/Android auto
- Burmester
- Cruise control
- Keyless entry & start
- Lane assist
- Lederen/alcantara bekleding
- Parkeercamera
- Sfeerverlichting
- Widescreen
Financiering is mogelijk! Bel of e-mail ons voor de voorwaarden.
Inruil is bij ons ook mogelijk! Voor een prijsopgave van uw inruilauto kunt u ons foto’s en informatie over uw auto sturen via: WhatsApp 06-22052163 of E-mail naar info@gth-automotive.nl
Garantie mogelijkheden:
Op auto’s tot 16 jaar oud en tot 200.000 km kunnen wij een garantie pakket aanbieden. Deze garantie verloopt via www.autotrust.nl. Autotrust is een landelijk garantiefonds waardoor er altijd meerdere adressen bij u in de buurt zijn voor eventuele reparaties. Informeer naar de mogelijkheden en prijzen, de prijzen variëren per type auto.
Onze auto’s worden geadverteerd met de meeneemprijs. Voor garantie neem contact op.
- Kenteken: J-830-NR
- Merk: Mercedes
- Model: CLA-klasse
- APK tot: 08-04-2028
- Tellerstand: 84572 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder/Alcantara
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1332 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 282914
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1310 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 469 cm
- Breedte: 183 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Plus pakket
- Armsteun achter
- Audio installatie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
- Sfeerverlichting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
- Verlaagde carrosserie
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
GTH Automotive
Kollenbergweg 32-34
1101 AR Amsterdam
06 10108877
info@gth-automotive.nl
gth-automotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































