
Mercedes-Benz CLA-Klasse - 180 Business Solution AMG
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 119.912 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PP-937-F |
| Datum deel 1 | 18-08-2017 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1330 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 715 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Mercedes CLA-klasse 180 Business Solution AMG
- Kenteken: PP-937-F
- Merk: Mercedes
- Model: CLA-klasse
- APK tot: 29-12-2026
- Tellerstand: 119912 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1595 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 270910
- Vermogen: 90 kW / 123pk
- Ledig gewicht: 1330 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 469 cm
- Breedte: 178 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Passagiersairbag
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Wij rekenen geen rij-klaarmaak-kosten!
Wij Doen aan financiering.
Wij Zijn een Rdw Erkend Bedrijf
Wij Doen ook onderhoud en Apk !
Inruil tegen handelsprijzen mogelijk.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag geopend van 09.00 - 18.00 uur.
Zaterdag geopend van 09.00 - 17.00 uur.
Zondag GESLOTEN
Piri cars
Rondeboslaan 17
9936BJ Farmsum
0615904130
fenerbahce_59@hotmail.com
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























