
Mercedes-Benz CLA-Klasse - 180 Ambition | Achteruitrijcamera | Navigatie | High-performance led-koplampen |
Algemeen
| Prijs | € 18.900 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 79.045 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 04 maart 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XT-236-X |
| Datum deel 1 | 25-03-2019 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Berggrijs metaalkleur metallic |
| Gewicht | 1330 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 715 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2018 - mei 2019
Modelcode: C117
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 178 x 145 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof (351)
Milieu
CO₂-uitstoot: 156 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Basis Servicepakket: Garantie; afhankelijk van de leeftijd van de auto krijgt u de 12 maanden Bovag garantie of de 24 maanden Certified garantie. Tot 72 maanden & 150.000 km is 24 mnd. en 72 maanden of ouder is 12 mnd., NAP - Nationale autopas, inspectie - aflevercheck, tenaamstelling, minimaal 3 maanden geldende APK, brandstof € 25,--, software updates.
Productveiligheid
Fabrikant: Baan Twente - Mercedes - Hengelo Goudstraat 20 7554ND HENGELO OV, NL 074-2900900 http://www.baantwente.nl leads@baantwente.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achteruitrijcamera (218)
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16"
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metallic
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multifunctioneel stuurwiel (442; Stuurwiel multifunctioneel)
- Multifunctioneel stuurwiel in leder (280; Multifunctioneel lederen stuurwiel)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- kunstlederen/stof bekleding
- (357)
- 7G-DCT automatische transmissie (429)
- 20,3 cm (8 inch) TFT-display (857)
- 40,6 cm (16 inch) vijf-dubbelspaaks lichtmetalen velgen (R78; Lichtmetalen velgen 16")
- Actieve motorkap (U60)
- Adaptief remlicht (K11)
- Ambitionpakket (DCD)
- Audio 20 cd (505)
- AUDIO 20 CD inclusief voorbereiding voor Garmin® MAP PILOT (522)
- Automatische klimaatregeling THERMATIC (580)
- Bandendrukcontrole (475)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroompakket (900)
- Collision prevention assist plus (258)
- Combi-instrument met aanduiding gordelstatus achter (U01)
- Comfortonderstel lager liggend (677)
- Communicatiemodule (LTE) voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- Connected services
- Dakhemel stof kristalgrijs (58U)
- Digital Extra: Pre-installation for Live Traffic Information (367)
- Direct Steering (213)
- Driver monitoring camera (538)
- Dynamic select (B59)
- ECO start/stop functie (B03)
- High-performance led-koplampen (632)
- ii-Size kinderzitsbevestiging (8U8)
- KEYLESS GO startfunctie (893)
- Kniebag (294)
- Licht- en zicht pakket (U62)
- Mercedes-benz noodoproepsysteem (351)
- schakelpaddles
- Sierdelen in matrixlook (H88)
- Snelheidsregelaar TEMPOMAT met variabele snelheidsbegrenzer SPEEDTRONIC (440)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Tirefit (B51)
- Variabele stuuroverbrenging
- Vervallen van typeaanduiding op het kofferdeksel (260)
- Windowbags (290)
- Zonneklep met verlichte make-up spiegel (543)
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























