
Mercedes-Benz CLA-Klasse - 180 d Business Solution | AMG | Achteruitrijcamera |
Algemeen
| Prijs | € 19.850 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 82.727 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 01 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PT-673-V |
| Datum deel 1 | 25-09-2017 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker Cosmoszwart metallic |
| Gewicht | 1365 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 25 |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2019
Modelcode: C117
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,6 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.955 kg
Afmetingen (LxB): 469 x 178 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 104 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard:
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
*Hoewel onze advertentie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid wordt onderhouden kunnen gebruikers van deze advertentie geen rechten ontlenen aan of aanspraak maken op de juistheid en volledigheid van de inhoud. Opties die van doorslaggevend belang zijn binnen uw besluitvorming kunnen door u worden nagevraagd ter bevestiging aan ons of worden ervaren tijdens een proefrit en/of bezichtiging.
Elegante lijnen en een relatief groot glasoppervlak geven deze Mercedes-Benz CLA-klasse zijn stijlvolle uitstraling. De ledkoplampen benadrukken dat nog eens, ze schijnen krachtig in het donker. Met zijn uitgekiende onderstel en slimme veiligheidssystemen biedt deze auto u te allen tijde veilig en comfortabel rijplezier. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een automatische transmissie. De sportstoelen geven u veel zitsteun. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Dankzij Connected Services heeft u overal en altijd uw dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het full map navigatiesysteem. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. Al uw favoriete radiozenders letterlijk onder handbereik: dat kan met audiobediening op het stuur. Deze Mercedes-Benz is voorzien van regensensor, cruise control, airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Mercedes-Benz bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























